dr n. med. Halina Kańtoch

Alergolog, Pediatra

Odeszła najwspanialsza Pani Doktor, żal mi serce ściska gdyż leczyłam się u niej 16 lat i dopiero dziś dowiedziałam się o jej śmierci... Zawsze służyła pomocą i dobrą radą, wybitny lekarz.. nie ma drugiego takiego!!! Wyrazy współczucia dla rodziny! [*][*][*]

Wyrazy współczucia dla rodziny! [*][*][*]

Odeszła najwspanialsza Pani Doktor. Nie poznałam jak dotąd tak wspaniałego lekarza i człowieka jak ona i obawiam się, że długo nie poznam :-(Wizyty u niej dla niejednego pacjenta były jak terapia. Potrafiła świetnie leczyć, miała genialne podejście do dzieci, uczyła i wspierała rodziców i swoich pacjentów. Zdecydowanie za wcześnie nas opuściła. Tak wiele dobrego mogłaby jeszcze zrobić :-(

Kochana Pani dr zmarła 23.12.2013..... Ogromny żal, smutek, rozpacz, pustka... Wieczny odpoczynek racz dać Jej Panie....

Kochana Pani dr zmarła 23.12.2013.....

Ogromny żal, smutek, rozpacz, pustka...
Wieczny odpoczynek racz dać Jej Panie....

wreszcie znalazłam lekarza, dla którego pacjent nie jest obojętny.Lekarz, który nie straszy, a wyjaśnia i budzi nadzieję, traktuje mnie i moje dziecko poważnie, przy tym czuje się, że pani doktor lubi swoich pacjentów. Polecam bez zastrzeżeń.

Jeździłam z dzieckiem do pani dr 2 lata, zawsze była nieuprzejma i nie dała nam rodzicom dojść do słowa- ona wszystko zawsze wiedziała lepiej. Przez złą diagnoze dziecko oczywiscie było źle leczone. Szkoda czasu i nerwów

Szkoda czasu i nerwów

Bardzo kompetentna. Ja naprawdę nie jestem pacjentem łatwym - a zawsze kiedy wychodzę z gabinetu Pani doktor, mam poczucie że wszystko zostało omówione i nikt o niczym nie zapomniał. Poświęca pacjentom dużo uwagi.

Bardzo fajna pani doktor, wszystko wytłumaczmy, nie owija w bawełnę, konkretna, z poczuciem humoru. Bardzo gorąco polecam

wreszcie po wielu przejsciach trafiłam na lekarke godną polecenia. Konkretna, zrozumiale tłumaczy, bada dokładnie. Wiem po co mam przychodzić na kontrolę, dlaczego mam stosować diete. Zostałam wreszcie potraktowana jak człowiek myślacy.

pani dr poświęca czas, ale w swoich diagnozach bynajmniej nie kieruje sie dobrem dziecka

Bardzo dobra lekarka, gdyby było więcej takich lekarzy, to pewnie opinia o środowisku medycznym byłaby inna.