lekarz Halina Kapuścińska

Tragedia! Dzięki niej zmieniłam przychodnie. Powiedziała tylko "słucham" a na koniec dała kartkę z lekami. Nic więcej. Zero informacji co mi jest, jakie leki. Zapytałam czy to antybiotyk i czy mogę skorzystać z leku do nebulizatora bo kiedyś bardzo mi pomagało. Usłyszałam, że "klient nasz pan". Dała druga receptę i pytam czy w takim razie wykupić tylko to, bez antybiotyku? Poklepała w komputerze, dała mi kartkę i mówi "tu jest skierowanie do laryngologa, niech pani jego pyta jak brać i jak się leczyć". Lekarz. Ta. Oburzona była od samego wejścia i mojego "dzień dobry".

Chroń Boże pacjentów przed Panią Doktor. Mój tata po wyjściu ze szpitala i zaleceniu aby zaraz udać się do lekarza pierwszego kontaktu, przy ciśnieniu skaczącym nawet do 240/160 otrzymał komunikat od niniejszej Pani doktor, ze w tym wieku (75lat) to normalne i po co on tu przyszedł. Skierowanie do kardiologa nie potrzebne, wizyta u lekarza nie potrzebna. droga pani doktor, szkoda że nie wydała pani skierowania dla mojego ojca do zakładu pogrzebowego, może wtedy byłaby pani milsza i bardziej empatyczna dla pacjenta. I taka mała uwaga na przyszłość ; To ...

Chroń Boże pacjentów przed Panią Doktor.
I taka mała uwaga na przyszłość ; To Ty jesteś dla pacjenta, a nie pacjent dla Ciebie. I to dzięki tym pacjentom masz pracę. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.

lekarz z wieloletnim stażem i dużym doświadczeniem gdyby nie pani dr. miała bym odjętą prawą nogę. Lekarze na pomocy doraźnej ( od tej formy pomocy radzę się trzymać z daleka )w Ustce i Koninie - Moskwa nie znam imienia to totalna porażka. Jeden leczył by mnie na korzonki a drugi - MOSKWA sam nie wiedział na co. Pani dr Halina Kapuścińska od razu podczas badania stwierdziła brak tętna w prawej nodze i wypisała odpowiednie skierowanie. Dzięki jej wiedzy mogę się cieszyć że nie utraciłam nogi - liczył się tu czas. Ponadto porę lat wcześniej ten sam lekarz stwierdził u mnie silną niedoczynność tarczycy (98). Inni lekarze nie wiedzieli co mi jest podejrzewali że udaję chorą w MED ALKO. Serdecznie pozdrawiam panią dr i wszystkim polecam B. T.

Pani 40 minut rozmawiała z koleżanką jak sie im tematy skończyły pożałowałam tego. Z kaszle od miesiąca, szmerami przy oddychaniu i wydzielina po oddychaniu Pani stwierdził a, że nic mi nie jest, a wręcz zachowywała siw tak jakbym sobie wszystko wymyśliła, a na drugi dzień po wizycie u innego lekarza laryngologa okazało się, że mam zapalenie oskrzeli. Nie polecam Pani.