dr n. med. Halina Kleban-Drozdowska

Ponad 25 lat jestem pacjentką Pani doktor. Nigdy nie ściemnia, nie obiecuje gruszek na wierzbie. Badanie czasem jest bolesne, ale wolę to niż badanie po łebkach. Te panie które tak bardzo źle wyrażają się o Pani doktor powinny dla własnego komfortu i zdrowia psychicznego zmienić lekarza.

Witam, widze tu bardzo dużo pozytywnych opinii, jednak są one dosyć odległe datą, więc wprowadzam aktualizację, miałam okazję być w szpitalu w Złotoryi na kontroli i z problemem w postaci nieregularnych miesiączek i dwóch polipów wyłapanych przez poprzednią ginekolog, oraz braku ciąży mimo nie branej żadnej antykoncepcji (z mężem przez rok staraliśmy się o dziecko jednak zrezygnowaliśmy ze względu na sytuację), o tragicznej organizacji szpitala nie będę pisała natomiast sama wizyta była bardzo nie przyjemna, zostałam ja jak i poprzednie kobiety przebadana bardzo boleśnie, (kobieta przede mną krzyknęła z bólu ...

(kobieta przede mną krzyknęła z bólu podczas badania), została zrobiona cytologia i chciałam się dowiedzieć jaka jest szansa że zajdę w ciążę, ponieważ półtorej roku nie brałam antykoncepcji i ciąży nie było, zostały mi przypisane leki jeszcze przed badaniem USG, podczas badania USG zaszło coś co nigdy nie powinno się stać, Pani Doktor zapraszała po dwie kobiety do gabinetu, osobiście jak weszłam do środka i usłyszałam że jakaś kobieta jest badana, odwróciłam się do drzwi żeby nie wprowadzać większego dyskomfortu niż tego który już się pojawił, po przebadaniu pacjentki, kazała jej iść do łazienki i się ubrać, natomiast, do mnie podeszła i zapytała dlaczego się nie rozbieram, tak nie humanitarnego zachowania dawno nie widziałam, czułam się poniżona i zniesmaczona całą sytuacją, w momencie kiedy sama byłam badana zapytałam czy nie będzie problemu u mnie z założeniem spirali, na co usłyszałam że mam się zdecydować czy chce być w ciąży czy nie i wtedy do niej wrócić, odpowiedzi nie dostałam na moje pytanie, Pani doktor również nic nie powiedziała w temacie dwóch polipów na macicy ani nic nie wyjaśniła w sprawie dalszych badań w kierunku sprawdzenia z jakiego powodu mam nieregularną miesiączkę, byłam u tej Pan pierwszy i ostatni raz, piszę tą opinie dla kobiet szukających dobrego lekarza, tutaj takiego nie ma.

Pani doktor jest zawsze pomocna, kulturalna, wszystko dokładnie tłumaczy. Poświęca pacjentce tyle czasu ile trzeba nawet jak się przyjdzie już na koniec godzin przyjmowania to nie odmówi pomocy. Jeszcze ani razu nie zawiodłam się na Pani doktor więc polecam wszystkim kobietom

Miałam okazje być raz na wizycie u Pani Doktor jak przyjmowała jeszcze we Lwówku Śl. Byłam jak najbardziej zadowolona, badanie bardzo dokładne, Pani uprzejma, tłumaczy wszystko co robi, odpowiada na pytania. Znam też kilka innych kobiet, które leczyły się u Pani doktor i chwaliły sobie, szkoda tylko, że już nie przyjmuje we Lwówku

Pani doktor może i ma doktorat ale na pewno nie z medycyny. Zła diagnoza, niepotrzebne i szkodliwe faszerowanie lekami, opryskliwość i zero wrażliwości przy podawaniu błędnej zresztą informacji "nigdy nie zajdzie Pani w ciążę, a jeśli to i tak Pani poroni" Stanowczo odradzam.

Stanowczo odradzam.

Bardzo niemila zle diagnozy przez cala ciaze bylam zle prowadzona stanowczo odradzam

Zawsze stawiałą mi złe rozpoznania. Jest przy tym niemiła. Stanowczo odradzam!

Zawsze stawiałą mi złe rozpoznania. Jest przy tym niemiła. Stanowczo odradzam!

Bardzo dobry lekarz, rozmawia z pacjentem, pomoze, doradzi, zawsze ma czas dla pacjentki

Lekarz z powołania to widać.Znam panią doktor już 8 lat i wiem co mówie.Miła z poczuciem humoru ,odpowie na każde pytanie.Dokładna jako lekarz,prowadziła mnie przez całą ciąże.Polecam!!!!

Pełen profesjonalizm, super opieka, chęć niesienia pomocy, odpowie na każde pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości, również - w skarjnych przypadkach - nie robi niepotrzebnych nadzieji, jest konkretna i kieruje do specjalistów jeśli jest taka potrzeba. Z czystym sumieniem polecam!!!