lekarz Halina Liminowicz

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Omijać doktor szerokim łukiem , okropna kobieta , zarówno jej sposób bycia , jak wysłuchanie i interpretacja wyników pozostawia wiele do życzenia , kilka miesięcy czekania na marne , stracony czas a i tak trzeba teraz wydać na prywatnego neurologa .

Zgadzam się z przedmówcami. Dziecko jest pod opieką poradni neurologicznej w Zdrojach i za każdym razem gdy przyjeżdżamy na kontrolę, modlę się, żeby przyjął nas ktoś inny. Obecność pani doktor wydaje się całkowicie bezużyteczna. Nie jest zainteresowana objawami, tym co się działo (neurologicznie) między kontrolami. Ostatnie bardzo silne, kilkugodzinne zawroty głowy skomentowała, że może coś zjadł. Na zadane pytania odpowiada" "mhm", "no może" itp. Generalnie, nie jest niemiła, tylko bez kontaktu. Naprawdę posadźcie tam kogokolwiek, np. panie z badań EEG są świetne i kompetentne.

Powinna być możliwość przyznania punktów ujemnych. Ta kobieta nie zasługuje nawet na 1 pkt. Mąż był przy przyjęciu dziecka na oddział. Jak mi opowiedział jakie „kompetencje” ma ta pani to mu nie uwierzyłam. Stwierdziłam że nie może być aż tak źle. I się pomyliłam. Było jeszcze gorzej. Nie wiem jakim cudem skończyła studia i uzyskała prawo wykonywania zawodu.

Nie wiem jakim cudem skończyła studia i uzyskała prawo wykonywania zawodu.

Nigdy nie pozwólcie by Wasze dziecko było pod opieką tej "lekarki". Nie chciała leczyć dziecka, które było po długiej utracie przytomności bo stwierdziła że najadła się slodyczy pewnie i dlatego była ponad godzinę nieprzytomna. Jej zachowanie, wygląd, podejście do pacjenta jest spójne z jej przygotowaniem i kompetencjami. Strach się bać normalnie.

Nie znam gorszego lekarza od niej. Pojechałam do niej, bo tracę przytomność a ona dała mi skierowanie na psychiatrę . Brak zainteresowania, nawet nie spojrzała na wyniki badań. A jak powiedziałam, że mam cały czas za słabe ciśnienie i za niski cukier to powiedziała, że tak ma być ! Czekałam na wizytę dwa miesiące i nic się nie dowiedziałam. Brak podejścia do dzieci ! Nie polecam !

Kobieta minęła się z powołaniem. Bez żadnego badania i wywiadu stwierdziła że z dzieckiem wszystko dobrze i nie wie co my w ogóle robimy na oddziale. Podczas pobytu brak zainteresowania dzieckiem, na wypisie fałszywe informacje: dziecko podczas pobytu prawie cały czas skarżyło się na nudności i bóle głowy, dostawało leki przeciwbólowe a w wypisie o tym ani słowa. Całkowita strata czasu. Szczerze odradzam jakichkolwiek kontaktów z "panią doktor".

Kobieta okropna. W ogóle niezainteresowana pacjentem. Porażka. Nie wiem jak takie wredne babsko może pracować na oddziale dziecięcym. Unikać jak ognia!