lekarz Halina Nazaruk

Świetny lekarz. Pani Doktor prowadziła moje dwie ciąże. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego ginekologa. Zawsze wszystko dokładnie sprawdza, ma trafne diagnozy i nie zdażyło się żeby kiedykolwiek mnie zlekceważyła i moich obaw. Naprawdę dobry fachowiec, a przy tym świetny człowiek :) Sam fakt, że są do Pani Doktor olbrzymie kolejki świadczy o tym jakim jest cudownym ginekologiem. Trzeba swoje odczekać, ale warto! Polecam z całego serca. Róża

Bardzo się cieszę że udało mi się przenieść prowadzenie ciąży do Pani Haliny . Przyjęła mnie Pani nawet bez zapisu , na jednej wizycie zrobiła mi więcej rzeczy jak poprzedni lekarz pod czas 4 miesięcy prowadzenia ciąży . Jest Pani doktor niesamowita , bardzo miła i uprzejma (choć przyjęła mnie już po pracy) , zapytała mnie o wszystko , wypisała wszystkie potrzebne badania , wzięła mnie na krzesło , sprawdziła bicie serca i tętno dziecka . Jestem bardzo zadowolona takim zaangażowaniem i podejściem do pacjenta . Polecam z całego serca!

Zdecydowanie nie polecam dr Nazaruk. Dr jest nie miła i lekceważąco podchodzi do pacjenta. jestem w 6 mc ciąży i ani razu mnie nie zbadała, zdarzyło jej się nie sprawdzić wyników badań. ostatnie usg trwało ok 30 sek i było poprzedzone stwierdzeniem: "sprawdzimy, czy dziecko jest żywe". na zadawane pytania słyszałam odpowiedzi, za dużo się naczytałaś, albo nie pouczaj mnie. czyli odpowiedzi w zasadzie nie otrzymałam. nie ma z dr rozmowy o zwolnieniu, mimo, że pracuję fizycznie i skarżyłam sie na poważne bóle kręgosłupa i opuchnięte nogi.

Moim zdaniem świetny lekarz. To moja pierwsza ciąża. Od razu zrobiła wszystkie badania, wykryła na usg drurożność macicy, skierowała do innego specjalisty, aby nie było mowy o pomyłce, przepisała tabletki, poleciła witaminy, miła, konretna. Na mężu też zrobiła bardzo dobre wrażenie :-)