dr n. med. Halina Ptasińska

To jest lekarz z powołania. Wszystko wytłumaczy w sposób jak najbardziej dostępny. Przy jakiejkolwiek infekcji stawia prawidłową diagnozę. Posiada w sobie ogrom ciepła i podejścia do dziecka. Zawsze otwarta na rodzica i nie tylko.

Pani Doktor jest naszym lekarzem rodzinnym od b.dawna, leczyła moją mame, później mnie i siostre a teraz ja chodzę do niej z moją 3 tyg. córeczką...jak najbardziej moge z czystym sumieniem polecić tego lekarza

Chodze do Pani Doktor z dziecmi od wielu lat i moglabym dlugo opowiadac. Owszem jest mila, uprzejma itd ale...odradzilabym chodzenie do Pani Ptasinskiej z dlugo chorujacym lub ciezko chorujacym dzieckiem. Niestety moim zdaniem Pani Doktor jest lekarzem bardziej od chrypki nizeli od grypki.

NIE MA LEPSZEGO LEKARZA NIZ PANI DOKTOR.SZKODA ZE JUZ JAKO DOROSLA OSOBA NIE MOGE KORZYSTAC Z JEJ OPIEKI.PANI DOKTOR-DZIEKUJE.

super lekarz :)zawsze do końca wysłucha pacjenta,stawia bezbłędne diagnozy,nie przepisuje drogich leków.

Bardzo dobra lekarka.Wspaniałe podejście do dzieci :)Zawsze trafna diagnoza i potrafi odpowiedzieć na wszystkie nurtujące mnie pytania .

fachowość , kompetencja , i ilość zgłaszajacych sie matek tylko do pani dr , sprawia że czasami nawet czeka sie 2 godz na wizyte - ale wiadomo dlaczego :-))

bardzo dobra lekarka dla dzieci jestem bardzo zadowolona i wpełni usatysfakcjonowana że właśnie ta lekarka zajmujesię moim dzieckiem

Miła ,kompetentna,stąpa po ziemi a nie po obłokach.

Miła ,kompetentna,stąpa po ziemi a nie po obłokach.