Halina Tomczyk

2,9
1,6

Kompletnie nie mam do niej zaufania, za każdym razem przepisuje antybiotyk, wątpię, aby zawsze było to konieczne. Co do jej usposobienia, to dajemy radę się dogadac ;) wizyty trwaja tyle ile trzeba było, bez pośpiechu, niektóre wskazówki dotyczące pielęgnacji bardzo przydatne.

Pani dr Tomczyk jest osobą wybitnie nieuprzejmą, ponadto jest także niekompetentnym lekarzem. Zwraca się do dziecka jak do psa (komendy typu: "jęzor", "na wagę", "rozbieraj się") a jedynym lekiem jaki zapisuje jest Neosine. Nigdy nam nie pomogła. Odradzam!

Bardzo niesympatyczna lekarka, dziecko ma katar i od razu wciska antybiotyk. Śpieszy się nie poświęcając dziecku czasu.

Pierwszy raz byłam z dzieckiem u Pani Tomczyk i nie polecam. Osoba chłodna w stosunku do dziecka i do rodzica. Przerywa w trakcie pytania, nie udzielając odpowiedzi, bada w pośpiechu. Nigdy więcej. Ta Pani powinna badać i leczyć ludzi w swoim wieku a nie małe dzieciaczki !!!!!!!!!!!

Niemiła i niesympatyczna!! A czy kompetenta - nie wiem. Fakt, że moje dziecko co chwilę ląduje na antybiotykach... Ale być może są one niezbędne. Ogólnie mówiąc nie polecam tej lekarki!!!

Bylam u pani dr z 5miesieczną córką,rozmowe zaczęła: "po co przyszliśmy..."? po co sie idze do lek....?jak zaczęła badać moja córkę,córka sie wystraszyął i płakała.JA rozumie,że do lekarza chodzi się po pomoc,a nie podyskutować,ale jeśli się jest pediatrą czyli lek.do dzieci to też trzeba mieć podejście do nich a nie obracać nim jak mięsem na półce w sklepie,z taką miną jakby dziecko to było zło konieczne...piewrszy raz spotkałam się z tak nie sympatyczną i arogancką lekarką.

przeczytałam poniższe wypowiedzi, tak dr Tomczyk nie należy do osób wylewnych i uśmiechających się non stop. Nie pozwala mówić rodzicowi zbyt wiele, praktycznie oczekuje tylko odpowiedzi na swoje pytania. Też mnie to zraziło, ale wiem hmmm jestem pewna że jest dobrym pediatrą. Niestety mój syn dużo choruje i dosć często do niej chodzimy, raz na dwa miesiace. Zna go już po imieniu, jak go tylko zobaczy to wie co i jak. Mój syn ją lubi, a dwulatek ma ograniczone zaufanie do nieznajomych. dr Tomczyk trafnie stawia diagnoze i przepisuje odpowiednie leki. Polecam ja z całego serca. Trzeba tylko zacisnąć zęby i nie oczekwać że sie z nią zaprzyjaźni.

Jako lekarz jest kompetenta, ale przy pracy z dziećmi przydałby się od czasu do czasu uśmiech. Wydaje polecenia, jakby musztrowała wojsko, a nie przyjmowała w gabinecie dziecko.

Może mało sympatyczna i rzadko uśmiechnięta. Ale do lekarza idzie się po pomoc a nie na rozmowy towarzyskie.Uważam , że jest dobrym i doświadczonym lekarzem. Pomogła moim dzieciom niejednokrotnie za co jestem wdzięczna.

pani doktor jest dobrym lekarzem ale zbyt małomowna i niemiła.

pani doktor jest dobrym lekarzem ale zbyt małomowna i niemiła.