dr n. med. Halina Wasilewska

Neurolog

Pani doktor szanuje pacjenta. Bada kompleksowo, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zleca dodatkowe badania i wyjaśnia ich cel oraz potrzebę stosowania leków. Podczas moich wizyt zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba nie patrząc na upływ czasu. Jest osobą zawsze uprzejmą i grzeczną. Polecam takiego lekarza wszystkim potrzebującym pomocy, bo zostaną wysłuchani, zbadani, a diagnoza oparta na kompleksowych badaniach.

Dr Wasilewska nie pomogła mojej mamie, która ma siedemdziesiąt parę lat i podejrzenie choroby Parkinsona. W czasie wizyty pani doktor zachowywała się w sposób nieprofesjonalny, arogancki, wręcz uwłaczający ludzkiej godności. Mama przyjechała specjalnie do Warszawy, aby uzyskać pomoc od specjalisty z jak największą wiedzą w ...

Mama przyjechała specjalnie do Warszawy, aby uzyskać pomoc od specjalisty z jak największą wiedzą w dziedzinie choroby Parkinsona. Poszedłem z nią do dr Wasilewskiej, która od początku wizyty traktowała nas wrogo, zirytowanym tonem powtarzając starszej osobie pytania, na które według niej nie uzyskiwała wystarczająco precyzyjnych odpowiedzi. Głównym merytorycznym zarzutem wobec nas był fakt, że nie przynieśliśmy historii choroby ani wyników badań. Myślę, że w takiej sytuacji stosowne byłoby spokojne wyjaśnienie nam tego i zaproszenie na następną wizytę z wynikami badań. Pani doktor odmawiała natomiast wyjaśnienia, jakie wyniki badań konkretne powinniśmy byli przynieść.

Kuriozalne też było, że w sytuacji rzekomego braku informacji o chorobie i wyników badań, pani doktor przepisała jednak leki. Odmówiła ponadto wyjaśnień, jak te leki mają się do choroby Parkinsona, rzucając tylko, że są one na "drżenie pozapiramidowe". Zostałem wyproszony z gabinetu ze słowami, że ona nie prowadzi działalności edukacyjnej i że wizyta trwa maksymalnie 20 minut (pomimo tego, że wcześniej na pytanie, ile trwa wizyta, recepcja odpowiedziała, że tyle, ile to jest potrzebne w przypadku danego pacjenta).

Na plus zaliczę, ze pani doktor podała mi kontakt do fundacji Żyć z Parkinsonem, która prześle nam literaturę na temat choroby.

Co prawda dość dawno temu byłam pacjentką pani dr. Wasilewskiej ale do dziś wspominam ją jako Lekarza z powołania, człowieka, przyjaciela. Bo po kilku wizytach tak się właśnie czułam. Nigdy nikomu nie domawia, życzliwość w pani doktor jest zaraźliwa. Polecam w 100%. dziękuje pani doktor i pozdrawiam A.Wlazło

Pani doktor jest godna polecenia i zaufania. Szkoda, że od pewnego czasu przestała przyjmować pacjentów w przychodni przyszpitalnej na Szaserów. Pozdrawiam Krzysztof z SM

Zdecydowanie polecam Panią dr H. Wasilewską, jest znakomitym lekarzem, specjalistą w swojej dziedzinie. Poświęca pacjętowi tyle czasu ile potrzeba, bardzo dokładnie bada i cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania, jest bardzo miła i wzbudza ogromne zaufanie.Diagnoza trafiona bez wachania i co ważne skuteczne leczenie.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Warszawa"?

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Nowogrodzka 51
Prywatny Instytut Zdrowia i Urody
ulica Sobieskiego 18
Neurolog. Pracownia Emg
Jadźwingów 2 domofon 74 (parter)

Dariusz Chmielewski

Neurolog dziecięcy