lekarz Halina Wierzbicka-Gruda

Lekarz rodzinny, Pediatra

Pani Wierzbicka leczy mnie i całą rodzinę od ponad 20 lat. Nigdy nie było problemu. Można do niej dzwonić o każdej porze i udzieli rady. I z tego co zauważyłam osobiście, dzieci, nawet jak jest duża kolejka, wchodzą bez kolejki. Dla wszystkich "znawców medycyny" chcę przypomnieć, że lekarz to nie Bóg, tylko człowiek.

Byłem u pani doktor dwa razy i niczego nadzwyczajnego nie zauważyłem .Moim zdaniem rutyna i tyle.Nie polecam.

Super kobitka rzeczowa, konkretna, mająca doskonale podejście do dziecka i rodzica:)

Lekarz nie umiejący zachować się w sytuacji wyjątkowej. Przy pełnej przychodni ludzi nie przyjęła dziecka z gorączką ponad 39.5 stopni poza kolejnością, tłumacząc że nie może tego zrobić, bo inni pacjenci też czekają. Można zrozumieć wszystko, bo wielokrotnie też czekałam z dzieckiem w kolejce jak było chore, ale to była sytuacja wyjątkowa. uważam, ze lekarz z tyluletnim doświadczeniem powinien umieć zachować się właściwie w takim momencie. W efekcie dziecka nie przyjęła, a ja wyszłam z przychodni rozgoryczona i rozżalona, że tak potraktowano moje dziecko i nie udzielono mu pomocy. Nie polecam tej przychodni, ani Pani doktor, która nią zarządza. Żałuję, ze wybrałam takiego pediatrę dla swojego dziecka.

jest wspaniałym lekarzem wręcz nie z tego świata

jest wspaniałym lekarzem wręcz nie z tego świata

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny "?

dr
Krystyna Frączkowska