lek. dent. Halina Winczo

Pani dr to wspaniała kobieta,cudowny człowiek,świetny fachowiec.Pełen profesjonalizm.Przyjmuje o każdej porze dnia z uśmiechem na ustach.Zabieg przeprowadza bardzo szybko i sprawnie.Moja mała córeczka miała usuwaną jedynkę trwało to zaledwie 5 sekund.Mała nawet się nie zorientowała co się stało i wyszła z gabinetu z uśmiechem na ustach.Polecam tą Panią w 100% naprawdę warto.

Pani doktor jako jedyna z okolicy Opole - Cęstochowa odebrała telefon w niedzielę. Moje dziecko (6-cio latek) pilnie potrzebowało pomocy ze względu na zgorzel i opuchliznę, która pojawiła się w nocy. Pani doktor szybko i sprawnie rozwiązała problem, mój synek płakal tylko profilaktycznie przy znieczuleniu, a nawet się nie zorientował, kiedy ząb został wyrwany. Ząb dostał na pamiątkę i śmieje się zadowolony, że juz go nie boli. Polecam.

Polecam bardzo. Nigdy nie myślałem że leczenie zębów może być takie przyjemne i bezbolesne. Dzięki Pani Winczo przekonałem się że wizyta u dentysty to sama przyjemność. Profesjonalne podejście do pacjenta,bezbolesne leczenie,, doświadczenie i kultura osobista to cały obrazy Pani Haliny Winczo. Na dodatek usługi wykonywane są całodobowo od poniedziałku do niedzieli. Mnie się zdarzyła wizyta w Święta i nie było problemu z przyjęciem. Tylko czekam na pojawienie się dziury w zębie żeby ponownie odwiedzić Panią Winczo. Jeszcze raz SZCZERZE POLECAM!!!

Bardzo kompetentna, tłumaczy o danej jednostce chorobowej. Ma ogrom cierpliwości do dzieci. Przyjmuje dosłownie o każdej porze dnia i nocy! Korzystaliśmy z usług pani dr w środku nocy i przyjęła nas z uśmiechem na ustach. A usuwanie zębów to u Pani przyjemność. Godna polecenia dla wszystkich.

Sprzęt "komuna",ząb rozwiercony do granic możliwości a mimo to nie znaleziony kanał w zębie mimo tego, że był widoczny gołym okiem. Dentysta, który naprawiał ząb po tej wizycie stwierdził, że to jakaś "rzeźnia". No i zabieg jonoforezy to już pełna komuna. Skończyło się rekonstrukcją zęba. Całkowity negatyw!!!