Halina Wnuk

Do dr Wnuk chadzam - można powiedzieć - od kilkudziesięciu lat. Byłem jej pacjentem jak dziecko, a dziś jestem nim nada lako 35-latek, tak jak moje dziecko i żona. Przede wszystkim jest lekarzem, który w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej trafia z diagnozami w punkt, a dwa, że nie należy do tej grupy medyków którzy uważają, że wszystko należy leczyć antybiotykami i przed wszystkimi możliwymi zarazami należy zabezpieczać się szczepieniami. Życzliwa, komunikatywna i fachowa kobieta. Nie robi min ani wstrętów jeśli poprosi się o zlecenia na dodatkowe badania lub po prostu sama je proponuje. Ma b.dużo pacjentów i szary człowiek się do niej nie dostanie, co chyba jest najlepszym potwierdzeniem kompetencji!!!!

najlepsza lekarka jaka w zyciu spotkalam

najlepsza lekarka jaka w zyciu spotkalam

Leczy się u dr Wnuk większość mojej rodziny. Ma tylu pacjentów że nie przyjmuje już nowych - tylko członków rodziny. Ufam jej opiniom i metodom. Zawsze wypytuje o rodzine, czasem ma opóźnienia przez to. Żwykle przyjmuje więcej pacjentów niż NFZ przewiduje... Lekarz z powołania.

Miła,kompetentna,ma podejście do dzieci ,polecam wszystkim taką lekarz rodzinną

Miła,kompetentna,ma podejście do dzieci ,polecam wszystkim taką lekarz rodzinną

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Nie potrafi zdiagnozować choroby. Na przeziębienie małego dziecka dała ostry antybiotyk. Poprostu nie chce się jej leczyć dzieci i podaje antybiotyki. Nie polecam! Ja już do niej więcej nie pójdę.

lekarz z powołania:) zawsze gdy moja rodzina potrzebuje pomocy lekarz jest do naszej dyspozycji

Pani dr. Wnuk od 6 lat opiekuje się moim dzieckiem i mną. Cenię ją przede wszystkim za zaangażownie, życzliwość i "ludzkie" podejście do pacjentów. Cierpliwie tłumaczy powód choroby i działanie leków, NIE TRAKTUJE PACJENTA Z GÓRY. Taki lekarz to przyjaciel i w pełni zasługuje na miano "rodzinny". D. Biały-Staszkiewicz

D. Biały-Staszkiewicz

Wspaniała kobieta,wspaniały lekarz, kocha ludzi i im się poświęca Oby takich jak najwięcej