lekarz Halina Wróblewska-Chruszcz

1,6
1,4
1,8

Nie polecam niemiła arogancka przyjęła z łaską ,ponieważ przeszkodziłam jej w siedzeniu na telefonie ,do pacjenta podchodzi z łaska

Bardzo miła Pani. Co prawda starsza, ale ma duze doświadczenie. Poświęca mi duzo czasu i bardzo dokladnie tlumaczy wszystko. Polecam

Jedyna przychodnia w Jaśle na NFZ, do której dodzwoniłam się po wielu próbach i jak to bywa w okresie pandemii rozmowa przez telefon z 'Panią doktor' Chruszcz. Dzwoniłam ponieważ potrzebowałam tak zwanej 'tabletki po', nie mówmy tu o przekonaniach i że jak wiedziałam jak się 'to robi' to teraz mam wziąć za to odpowiedzialność, bo nikt z Was nie zna mnie ani mojej sytuacji, także darujcie, wspomnę tylko że jestem dorosłą kobietą i mam świadomość swoich czynów. Podłączono mnie z 'Panią doktor' i mówię jak jest sytuacja, na co usłyszałam, że jej przekonanie nie pozwala jej na wystawienie recepty na ten lek... i mam dzwonić do innych przychodzi. Ręce mi opadły ponieważ jak wiem w dobie pandemii dodzwonić się gdziekolwiek graniczy z cudem i chcąc nie chcąc zostałam z tym sama i musiałam iść prywatnie do innego lekarza, nie wspominając że przy takiej formie antykoncepcji awaryjnej liczy się czas. Niech 'Pani doktor' puknie się porządnie w głowę i przemyśli swoje zachowanie, co jeśli jakaś nastolatka byłaby zgwałcona i jedyną 'opcja' jest taka tabletka którą trzeba zażyć jak najszybciej i ta 'Pani' odmówi jej wypisania takiego leku... bo przekonanie jej nie pozwala. Niech pomyśli co robi bo to nie żadna forma aborcji, a metoda antykoncepcji. Nie polecam, zero kompetencji, zrozumienia, empatii, czegokolwiek co ludzkie, żałosne zachowanie.

Bardzo niemila pani doktor obojetna na chorobe pacjenta.Podczas badania ginekologicznego malo delikatna.' Bylam w Przychodni doktor Mastej na NFZ zero prywatnosci uslyszalam prosze sie rozbierac zadnego parawanu nic ,lezalam rozlozona na fotelu gdzie w kazdej chwili mogl do gabinetu wejsc kazdy .Stanowczo odradzam wizyte w tej przychodni i u tej pani doktor.Szkoda ze w tak nowej placowce nikt nie pomyslal zeby kupic chociaz glupi parawan by pacjentki mogly czuc sie komfortowo.Bylam tam pierwszy i napewno ostatni raz.Uwazam rowniez ze pani doktor Hruszcz Halina powinna udac sie na odpoczynek,dac szanse ludziom mlodym milym i sympatycznym. Nigdy wiecej tam nie pojde zrobilam to bo jedynie do tej pani doktor byl krotki termin oczekiwania na wizyte - teraz juz wiem dlaczego.Omijajcie szerokim lukiem ta przychodnie i ta pnia doktor.

Ta Pani ginekolog w żadnym wypadku nie jest godna polecenia. Nie przywiązuje wagi do pacjenta ani jego leczenia. Leczyłam sie u niej kilka miesięcy i cały czas byłam zbywana przez szanowną " Panią doktor", przepisuje leki niezgodne z wymaganym leczeniem, jest niedokładna i niekompetentna. Bierze pieniądze, a w ogóle nie umie wyleczyć!

Bierze pieniądze, a w ogóle nie umie wyleczyć!