dr n. med. Halina Wykrotadr n. med. Halina Wykrota - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10

dr n. med. Halina Wykrota

Okulista

1989-2009 pracowała w Szpitalu Okulistycznym w Katowicach przy ul. Ceglanej.

Problematyką AMD zajmuje od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku.

1989-2009 pracowała w Szpitalu Okulistycznym w Katowicach przy ul. Ceglanej.

Problematyką AMD zajmuje od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku.

W roku 2000 jako pierwsza w Polsce wprowadziła leczenie AMD metodą Terapii Fotodynamicznej. Był to też temat jej rozprawy doktorskiej.

Od 2006 roku, ponownie jako pierwsza w kraju, prowadzi leczenie AMD z zastosowaniem iniekcji do ciała szklistego oka preparatów anty-VEGF: początkowo Macugen, a od 2007 r. Lucentis. Autor licznych publikacji w profesjonalnych czasopismach i referatów wygłaszanych na sympozjach w Polsce i zagranicą.

Obecnie zajmuje się głównie diagnostyką i leczeniem schorzeń siatkówki w prywatnym szpitalu Centrum Mikrochirurgii Oka w Katowicach.

Anna

05.11.2015

Pani Doktor przyjęła moją mamę w Katowicach na Żwirki i Wigury. Moja mama miała wtedy postać czynną AMD. Pani Doktor szybko się nią zajęła i wykonała profesjonalnie w warunkach szpitalnych zabieg podania zastrzyku - Lucentis do oka( lek wtedy nierefundowany). Minęło już ponad 2 lata i mama nie ma problemów, aczkolwiek kontroluje się często. Podziękowania serdeczne. Życzę wielu sukcesów Pani Doktor.

Dorota

28.06.2014

Pania doktor polecili mi internauci. Jestem po pierwszej wizycie. To kompetentna, rzeczowa lekarka, ktora doskonale zna swoj fach, kazdego pacjenta traktuje bardzo indywidualnie, poswieca mu tyle czasu, ile pacjent potrzebuje. Jako czlowiek emanuje ogromna sympatia do ludzi. Moim zdaniem jest wzorem godnym nasladowania.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Siedlce"?

None
Panewnicka 29
Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
Ruda Śląska