pani doktor zacznijmy od tego ze nie ma nawet tytulu doktora to zwykly lekarz ktory powinnien cofnac sie do szkoly bo nie ma pojecia wogole o bardzo wileu waznych chorobach ...w moim przypadku o maly wlos nie doszlo do mojej smierci jak i rowniez dziecka,....trzeb byc wystarczajaco madrym lekarzem zeby przyznac ze sie czegos nie wie,a pani doktor uwaza sie za swiecaca gwaizde na niebie pani RZEPA ma jakis kompleks i najzwyczjniej w swiecie jest nie douczona...proponuje omijac ja jak ognia !!!

Niestey bardzo zawiodłam sie na Pani lekarz. Wpowadziła mnie w niepojęty dla mnie błąd twerdząc,że nie mam nowotworu. Po miesiącu okazało się jednak,że nowotwor jest i to zaawansowany. Gdybym na tamtą chwilę zdecydowała się na usunięcie macicy jak zasugerowałam mi Pani lekarz dzisiaj by mnie nie było. Owszem prywatnie Pani lekarz jest bardzo sympatyczna czego niestety nie doświadczyłam w szpitalu.

Fachowa opieka, idealne podejście do pacjentki. Super!

Fachowa opieka, idealne podejście do pacjentki. Super!

super lekarz naprawdę polecam go wszystkim

super lekarz naprawdę polecam go wszystkim

To jest kobieta-cud! Ja chodziłam z moim schorzeniem do wielu specjalistów, badano mnie na wszelkie sposoby, kręcono głowami, tłumaczono, ze z macierzyństwem powinnam się pożegnać. trafiłam na p.Hanię, wyleczyła mnie, dała nadzieję, dzięki niej mam dwójkę zdrwoych dzieci i sama na nic nie narzekam. kochana i cudowna pani doktor, do śmierci będę wielbić!!!!

kochana i cudowna pani doktor, do śmierci będę wielbić!!!!

Bardzo dobry lekarz, dzieki niej mam wspalniage i zdrowego synka:)

Bardzo dobry lekarz, dzieki niej mam wspalniage i zdrowego synka:)

Bardzo ludzka i życzliwa Pani Doktor. Ze zrozumieniem i życzliwością odnosi się do pacjentek. Odpowiedzialnie sprawuje kontrolę nad wszystkim.

Nigdy się nie zawiodłam zawsze jak powie tak jestem Dzięki Niej mam dwójkę wspaniałych dzieci Ta kobieta to skarb elbląskiego położnictwa i ginekologii

Nigdy się nie zawiodłam zawsze jak powie tak jestem
Dzięki Niej mam dwójkę wspaniałych dzieci
Ta kobieta to skarb elbląskiego położnictwa i ginekologii

W pełni godny zaufania specjalista z oromnym doświadczeniem klinicznym.

W pełni godny zaufania specjalista z oromnym doświadczeniem klinicznym.

Prywatnie lekarz uprzejma, uśmiechnięta. W szpitalu wprost przeciwnie!

Prywatnie lekarz uprzejma, uśmiechnięta. W szpitalu wprost przeciwnie!