Hanna Czekała-Hajdamowicz

Baardzo polecam , Pani Hanna bardzo miła , sympatyczna , wszystko powie , wytłumaczy i przede wszystkim nie kasuje pacjentów jak inni stomatolodzy .

Od lat chodzę do Pani Stomatolog, jestem zadowolona, chodzi też moja rodzina, poleciłam znajomym a znajomi swoim

zadowolona z usługi-polecam,lekarz kompetentny,dokładny.miły i uprzejmy

zadowolona z usługi-polecam,lekarz kompetentny,dokładny.miły i uprzejmy

Polecam jak najbardziej. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera i ceny przystępne.

super lekarz, lecze sie u niego już 10 lat i poleciłam wielu znajimym.

super lekarz, lecze sie u niego już 10 lat i poleciłam wielu znajimym.

Najlepsza dentystka u jakiej byłam. Sprawdzałam już wielu stomatologów i tylko ona spełniła moje oczekiwania. W tym gabinecie nawet leczenie kanałowe można przeprowadzać bez znieczulenia. Wyjątkowe wyczucie i podejście.

Moim zdaniem Pani stomatolog spełnia wszystkie standardy leczenia, posiada profesjonalnie wyposażony gabinet, dzieki czemu wizyta stomatologiczna odbywa sie na wysokim poziomie. Pani doktor jest bardzo sympatyczna, zawsze stara się pomóc swoim pacjentom i dzięki tej osobie zdecydowanie przekonałam się do wizyt u stomatologa, które w innych gabinetach nie były az tak przyjemne. Korzystam z usług tego stomatologa od kilku lat i jestem bardzo zadowolona, co więcej leczy się u niej moja rodzina. Atmosfera w gabinecie jest miła i symoatyczna, zawsze w tle leci muzyka, dzieki czemu mozna się zrelaksować. Pani stomatolog zawsze dokładnie opisuje problem i tłumaczy pacjentowi co będzie robiła, jakich materiałów urzyje i jak bolesna będzie wizyta. Moim zdaniem to dentystka godna polecenia!

Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, miła, kompetentna, widać, że lubi to co robi, bardzo dobrze leczy, dba o swoich pacjentów, ma ładny gabinet wyposażony w sprzęt do robienia zdjęć zębów. Nie zdziera z pacjentów, wizyta kosztuje ok 70-80zł(wiadomo zależy co robi). Ale u pani doktor jest ogromny minus, a mianowicie umawiając pacjenta na daną godzinę np.12.00 pacjent nie ma szans na wejście na fotel o wyznaczonej godzinie, zawsze jest to półgodzinne jak nie większe opóźnienie i jest to już standardem w tym gabinecie. Pani doktor również wdaje się w pogawędki z pacjentami nie dotyczące leczenia co przedłuża czekanie. Wiadomo każdy umawia się na konkretną godz, wyrywa się z pracy i zależy na czasie, ale pani doktor wcale się z tym nie liczy. Osoba nie będąca jej pacjentem a przychodząca z bólem zęba także nie ma szans aby została przyjęta. Pani doktor robi się wtedy nie miła i z bólem odsyła, niech taki sam szuka dalej lekarza, a nuż może ktoś przyjmie. Uważam,że z bólem powinna pomóc, niezależnie kto to by był. Gabinet czynny jest od poniedziałku do piątku, jeśli nawet jej stałego pacjenta rozboli ząb w weekend, nie ma szans, aby pani doktor pomogła, trzeba czekać do poniedziałku.