dr n. med. Hanna Dałkowska

NIE POLECAM !!!! Doprowadziła mnie do utraty widzenia w jednym oku, bo stwierdziła,że zawsze przychodziłam do niej zdrowa(kto bez potrzeby chodzi do lekarza???) nawet nie pofatygowała się aby mnie zbadać, stwierdiła męty w oku < bo tak było szybko , prosto i wygodnie. Wizyta odbębniona, a ja wylądowałam w krótkim czasie w szpitalu, tyle że już za późno na pozytywne leczenie.RUTYNIARSTWO I ZNUDZENIE !!!

Pani Doktor, której nikomu nie polecam! Na początku miła, a potem od razu staje się nie uprzejma, krzyczy, jest zbyt nerwowa i nie ma cierpliwości. Byłam świadkiem kiedy pacjent przyszedł ze skierowaniem do Pani Doktor, bo mu ciało obce wpadło do oka i miał skierowanie do szpitala a Pani Doktor potraktowała tego człowieka jak śmiecia !!! A gdyby pacjent stracił wzrok??? Co wtedy powiedziała by Pani Doktor Dałkowska hmm..... I to ma być szacunek do pacjenta??? I gdzie tutaj powołanie ??? Ta lekarka w ogóle nie nadaje się na okulistkę. ...

Pani Doktor, której nikomu nie polecam!

I to ma być szacunek do pacjenta???
I gdzie tutaj powołanie ???
Ta lekarka w ogóle nie nadaje się na okulistkę.

Odradzam.

Moim zdaniem Pani doktor to fachowiec w swojej dziedzinie! Stara się dogłębnie przebadać oraz wyczerpująco i przystępnie wytłumaczyć problem zdrowotny. Poza tym to typowa Rock`n Roll-owa kobieta, a mi taki styl bycia BARDZO odpowiada!!!

Pani doktor przyjmuje niestety tylko w jeden dzień w tygodniu w piątki.

Pani doktor przyjmuje niestety tylko w jeden dzień w tygodniu w piątki.

Nieoceniony lekarz, fachowiec, jednocześnie wspaniały człowiek. Widać że praca to jej pasja, a nie jak u większości konieczny przymus.

Mało przemawiająca do mnie Pani Doktor. Wyjasnienie problemu dobre, choc mało empatii w tym wszystkim. Widać az za bardzo rutyniarstwo i znudzenie pracą.

Super kobieta i super lekarz :) Pozdrawiam panią serdecznie :)

Super kobieta i super lekarz :)
Pozdrawiam panią serdecznie :)