Super stomatolog. Gabinet na bardzo wysokim poziomie, nowoczesny sprzęt i techniki dentystyczne, komploksowa, profesjonalna opieka. Polecam

Pierwszy raz nie wiem, co to znieczulenie zostało podane w taki sposób, że nawet nie wiedziałam, kiedy. Świetne podejście Pani doktor do pacjenta powoduje, że naturalny stres przed zabiegiem znika. Leczenie tylko i wyłącznie w tym gabinecie.

Świetne podejście Pani doktor do pacjenta powoduje ,że naturalny stres przed zabiegiem dentystycznym gdzieś znika.Bardzo delikatna i kompetentna jest naprawdę godna polecenia.Ja w razie awarii uzębienia:) udaję się na sygnale do Pani doktor Głazek.

super super i jeszcze raz super;)zawsze doradzi , pomoże i zna się na rzeczy;)a koszta minimalne;) kolejki do pani Hanny mówią same za siebie;)

kolejki do pani Hanny mówią same za siebie;)

fachowiec jakich niewielu i do tego miła Pani doktor. Polecam tego lekarza.

fachowiec jakich niewielu i do tego miła Pani doktor. Polecam tego lekarza.

Polecam serdecznie panią doktor. Współpracuje z bardzo miłym panem chirurgiem stomatologiem ;) Miła i rzetelna obsługa pacjenta. Ola

Wspaniała specjalistka, doskonała w swoim zawodzie, delikatna i wrażliwa w obchodzeniu się z pacjentami. Szybkie terminy, dostępne ceny, wszystkim polecam. Joanna Reschke z Niemiec

Joanna Reschke z Niemiec

Jest miła, delikatna. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Wyrywała mi zęba szybko i sprawnie, W innych gabinetach mówiono mi, że konieczne będzie dłutowanie u dr. Głazek obyło się bez tego i w dość przyzwoitej cenie. OD tamtej pory jestem jej pacjentką

Naprawdę bardzo życzliwa i miła Pani Doktor! A do tego świetna specjalistka :) ac