lekarz Hanna Jedwabna-Witczak

Neurolog

2,7

Pani doktor bardzo konkretna, już na pierwszej wizycie wszystko jasno wytłumaczyła i wprowadziła leczenie. Polecam

Najgorszy neurolog. Trzymać się z daleka. Daje pacjentowi bez jego wiedzy psychotropy. Arogancka i bezczelna, za nic mająca dobro pacjentów

moim zdaniem pani witczak jest bardzo dobrym lekarzem pomogła mojej mamie juz na pierwszej wizycie teraz robimy tomograf kregosluba zobaczymy co wyjdzie

Byłem na dwóch wizytach na jednej dostałem jakieś leki na i uprzejmie powiedziała "jak panu nie przejdzie proszę zgłosić się ponownie" I tak się stało, na kolejnej wizycie poprosiłem żeby mi zrobiono rezonans to dowiemy się skąd ten ból kręgosłupa to dostałem skierowanie na oddział. Próbowałem tłumaczyć że teraz nie mogę, małe dzieci i praca ale zbyła mnie bez słowa. Pani doktor szybko podejmuje decyzje ale nie zawsze dobre dla pacjenta.

Pani doktor szybko podejmuje decyzje ale nie zawsze dobre dla pacjenta.

serdecznie polecam Pania doktor.... przenioslem sie do niej od innego lekarza i jestem bardzo zadowolony

Arogancka i bezczelna, za nic mająca dobro pacjentów...

Arogancka i bezczelna, za nic mająca dobro pacjentów...