lekarz Hanna Kaźmierczak-Kokot

Lekarz rodzinny

2,4
2,6
2,5

Pani Dr. Kaźmierczak - Kokot jest dobrym lekarzem. Wystarczająco dużo czasu poświęca pacjentowi. Jest kontaktowa z poczuciem humoru i kompetentna.

P.dr Kokot jest moim lekarzem od 4 lat, zawsze tylko pomaga, ma dużą wiedzę i doświadczenie. Wyjaśnia sposób leczenia oraz złożoność problemu, ze skierowaniami nigdy nie miałam problemu,a często wykonuję badania co miesiąc. Rozumiem,że mogą być osoby niezadowolone, ile głów, tyle pomysłów, jak mówi łacińska sentencja, rozumiem,że niełatwo każdemu dogodzić. Sama wykonuję zawód "publiczny" i na co dzień obcuję z grupami ludzi: zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. Dowodem na kompetencję p.dr Kokot jest liczba pacjentów- ja miewam okresy, gdy chodzę doń co tydzień (różne badania, wyniki, interpretacja tychże, rada) - zawsze jest pełen korytarz. P.dr jest oddana pracy i pacjentom, doradza chętnie i cierpliwie, pokazując szerszą perspektywę i niekiedy pokazując, że nie warto dać się naciągać lekarzom. Obiektywna, o b.bystrym umyśle, krytycznym spojrzeniu na rzeczywistość, niczego nie ubarwia. Moje dzieci również będą się leczyć u p.dr Kokot.

Miałem (nie)przyjemność poznać panią doktor. I się nie dziwie wielu wcześniejszych opinii - lekarz ostatniego kontaktu. Z pozoru miła pani doktor, która wspomoże w potrzebie. No właśnie... Tylko z pozoru! Im więcej ma się problemów zdrowotnych tym gorzej jest się leczonym. "W tym wieku każdy tak ma" i koniec pieśni. Jej diagnozy z czasem stają się coraz gorsze co potwierdzili prywatni lekarze, których odwiedziłem gdy (nie) leczenie pani "Kaźmierczakowej" nie przynosiło efektów.

Czytałem wcześniejsze opinie i jestem zaskoczony. Przeprowadziłem się ale dr Każmierczak pozostała moim lekarzem rodzinnym. Prawdopodobnie opinie wystawiają głównie, często niesłusznie, niezadowoleni.

Pani doktor nie trafnie wybrała zawód.... nie umie dobrać odpowiedniej diagnozy do pacjenta! Bardzo często myli się w swoich ustaleniach nie mówiąc o tym iż otrzymać od niej skierowanie na dane badanie to nadzwyczajny cud. Zachowuje się jakby ktoś zmuszał ją aby pracowała w tym zawodzie - takie jest moje odczucie...!

Pani doktor Kaźmierczak - Kokot to zdecydowanie lekarz, który nie umie zdiagnozować odpowiednio danej choroby lub przypadku z jakim przyjdzie do niej pacjent. Nie ma wcale wiedzy lekarskiej - robi testy!!! Jak na jej praktykę i czas pracy to jest obobą wogóle niekompetentną. Zero szacunku dla chorego!!! Pacjent

To lekarz zdający egzamin dla trudnych dla zdiagnozowania przypadków.Jest bardzo kompetentna, ma wiedzę i praktykę budzącą zaufanie u mnie - pacjenta.

Wiem jaki to lekarz - samo powiedzenie " WSZYSCY TAK MAJĄ" mówi za siebie. Czy Pani doktor naprawde nic nie potrafi...? Jak na razie dopóki ma mnie jako pacjenta nic nie umie pomóc....! Czy lekarz pierwszego kontaktu taki powinien być? Pani doktor Każmierczak - Kokot jak narazie to tylko utrudnia. Jak Pani to przeczyta naprawdę proszę zastanowić się nad swoim zachowaniem i zacząć pomagać chorym ludziom , a nie testować ich jak króliki!!!

Sama wiem ile ta pani potrafi. Kilka razy się przekonałam, że zamiast wyleczyć dobija człowieka, a gdy rozmawiam z jakimś innym jej pacjentem to tylko słyszę to samo - narzekanie na nią. Do tego Pani doktor jest osobą bardzo impertynencką.

Mam absolutne zaufanie do Pani Doktor.Leczę się u niej od lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.