Hanna Kiełb

Endokrynolog

Bardzo dobry lekarz,ma podejście do chorego.Przejmuje się chorobą i stara się pomóc.Dla mnie bardzo pomogła , za co bardzo dziękuję.

Fantastyczny lekarz jakich rzadko się teraz spotyka, naprawdę przejmuje się pacjentami i dokładnie sprawdza ich stan zdrowia, nie tylko z zakresu endokrynologii:) Polecam gorąco.

Polecam, ponieważ jest wpaniałym lekarzem. Leczę się u Niej od paru lat i absolutnie nie mam zamiaru Jej zmieniać. Wcześniej chodziłam do innych specjalistów, ale dzięki Bogu w końcu trafiłam na idealnego, który pomógł mi zwalczyć problem lekami, a nie operacją.

Pani dr Hanna Kiełb należy do grupy nielicznych lekarzy, którzy oprócz jednostki chorobowej widzą człowieka - jego lęk o własne zdrowie a nawet życie - dr Hanna Kiełb jest wzorem lekarza jakiego powinien mieć zapewniony każdy pacjent.

Bardzo dobra lekarka. Pierwszy endokrynolog,na którego trafiłam, który w tak dokładny sposób przeprowadza wywiad i badanie. Pierwsza wizyta trwała prawie 45 minut. Pani doktor wypytała się mnie szczegółowo naprawdę o wszystko. Na każdej wizycie przeprowadza dokładne badanie, mierzy ciśnienie, pyta się szczegółowo o wszystkie objawy. Mam odczucie, że naprawdę jestem w dobrych rękach. Do tego jej leczenie przyniosło naprawdę dobre skutki.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Warszawa"?

CENTRUM MEDYCZNE CHAR-MED
LECZNICA RODZINNA "ALFA" M.Ciosek, J. Czarnecka-Mielczarek
Powstańców Warszawy 8
05-840 Brwinów
Niemcewicza 26 lok. 115
Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna dla Dzieci i Dorosłych lek.med. Zofia Komusińska-Biedermann
Gimnazjalna 5
34-500 Zakopane