Fachowość i miłe podejście do dziecka i rodziców.Korzystna cena.Bardzo polecamy,wiemy w jakim kierunku pracować z dzieckiem,a byliśmy zagubieni.

Bardzo dziekujemy jako rodzice malej Joasi za trafna diagnozę i pokierowanie dalsza terapia Naprawde bardzo fachowa osoba i kompetentna.

bardzo jestem zadowolony z swiadczonych uslug przez Panie Hanie polecam , bardzo miła sympatyczna aa przy tym konkretna

Miałam do czynienia z tą panią pożal się Boże logopedką i odradzam. To jej doświadczenie w zawodzi można między bajki wsadzić, bo naszym dzieckiem nie bardzo umiała się zająć. Diagnozy nie postawiła, bo nie wiedziała co dziecku jest, dlaczego nie mówi. Nie umiała nawet być na tyle uczciwa, żeby powiedzieć nam wprost, że sama nie wie i żeby skierować nas gdzie indziej. Co to to nie, na tyle jej odwagi cywilnej i uczciwości już nie starczyło.

Za cierpliwość,takt i podejście do dorosłego pacjenta -wielkie dzięki Pani Hanno,dzięki pozbyciu się wady mowy,otrzymałem pracę,o której marzyłem,serdeczności

Wciąż poszukujesz "Logopeda Gdańsk"?

Anna Tońska-Szyfelbein

Logopeda dziecięcy
LOGO-PED. Gabinet terapii logopedycznej i pedagogicznej.
B. Chrobrego 5/4

Marta Baj