Osoba prowadzi biznes, wykorzystując do pracy za skrajnie śmieszną stawkę młode logopedki. Proponuję równie absurdalne warunki zatrudnienia, bez możliwości rezygnacji z pracy. Każdy kto podjął się współpracy żałował swojej decyzji. Nie polecam!

Fachowość i miłe podejście do dziecka i rodziców.Korzystna cena.Bardzo polecamy,wiemy w jakim kierunku pracować z dzieckiem,a byliśmy zagubieni.

Bardzo dziekujemy jako rodzice malej Joasi za trafna diagnozę i pokierowanie dalsza terapia Naprawde bardzo fachowa osoba i kompetentna.

bardzo jestem zadowolony z swiadczonych uslug przez Panie Hanie polecam , bardzo miła sympatyczna aa przy tym konkretna

Miałam do czynienia z tą panią pożal się Boże logopedką i odradzam. To jej doświadczenie w zawodzi można między bajki wsadzić, bo naszym dzieckiem nie bardzo umiała się zająć. Diagnozy nie postawiła, bo nie wiedziała co dziecku jest, dlaczego nie mówi. Nie umiała nawet być na tyle uczciwa, żeby powiedzieć nam wprost, że sama nie wie i żeby skierować nas gdzie indziej. Co to to nie, na tyle jej odwagi cywilnej i uczciwości już nie starczyło.

Za cierpliwość,takt i podejście do dorosłego pacjenta -wielkie dzięki Pani Hanno,dzięki pozbyciu się wady mowy,otrzymałem pracę,o której marzyłem,serdeczności

Nasze 2-letnie dziecko do tej pory nie mówiło.Szukaliśmy pomocy i dopiero P.Hanna Kubiś rzetelnie podeszła do problemu,kierując nas na dalszą diagnostykę.Cierpliwa, bardzo kompetentna osoba z dużym doświadczeniem.

Dlugo szukalismy przyczyn,czemu nasz synek nie mówi.Dopiero p.Hanna dobrała terapię i wiele i konsultacji.Już widzimy efekty.Miła ikompetentna osoba .

Rewelacja!!! Nieoceniona pomoc Pani Hanny - logopedy z ogromnym doświadczeniem! Polecam wszystkim!

serdeczne podziękowania dla p. Hanny Kubiś,mamy duże problemy z trzyletnim dzieckiem,dopiero w tym gabinecie dowiedzieliśmy się,co mamy dalej robić,aby nasz synek zaczął mówić.Miła atmosfera,dużo wiedzy