Hanna Laskowska-Przybylska

2,2
2,5
2,1
2,1

Uważam, że pani Laskowska powinna być powstrzymana od przyjmowania pacjentów. To kiedyś naprawdę może skończyć się tragicznie. Podczas mojej wizyty u niej zachowywała się bardzo nieodpowiednio. Używała niegrzecznych sformułowań, krytykowała moje odpowiedzi, była bardzo zdenerwowana. Oczywiście nie otrzymałem żadnej porady, z racji tego że była to kontynuacja leczenia po poprzedniej doktor w przychodni wojskowej. Mój przypadek to lekkie zaburzenie lękowe, z którymi sobie radzę, a zachowanie pani Laskowskiej po prostu zignorowałem i wyszedłem. Poważne skutki może mieć wizyta pacjentów z cięższymi przypadkami. Sprawę należy nagłośnić. Będę w tej sprawie pisał ...

Sprawę należy nagłośnić. Będę w tej sprawie pisał do mediów.

Bardzo dobry psychiatra mi bardzo pomogła , dała dobre leki i pomogła mi wyjść z ciężkiej depresji. Bardzo jej dziękuję. Jeszcze po miesiącu po półrocznym leczeniu prosiła żebym do niej zadzwoniła jak się czuję i czy nie wymagam pomocy.

Wyraźnie porzucona przez faceta i taka niezaradna, nieszczęśliwa dziewczynka. Odgrywa sie na pacjentach, na babkach głownie, a jak ktoras fajna to dopiero........

Hej, witam, chyba jej chłopa brak. jak ze mną rozmawiała to tylko o to sie wypytywała. Inne sprawy jej nie interesują. Kom pletne zero.

A może zlozyć jakies zażalenie, tylko gdzie i do kogo? Nie wierze że ktoś ją usunie. To klika, kumoterstwo, nasze starania na nic.

Ludziska, tylu psychiatrów jest w Toruniu, dlaczego chodzicie do niej? Myśli że jak studia zrobiła psychiaytryczne to może niszczyć ludzi. ja sam wiem więcej od niej, tylko zwolnienie kurna chcialem to poszedłem, czego żałuję. lepiej sobie browara wypić i pogadać z przyjacielem niz iśc do takiej.

Jak jesteś chory, masz problemy, ona ci nie pomoze, tylko jeszcze cię docisnie do dna. Przyjmując prywatnie nie pomoże ale jest wtedy miła, wiadomo, kasa. Na fundusz lepiej nigdy do niej nie trafić. Pierwsza lepsza osoba z ulicy pomoze ci bardziej niż ona. i jeszcze ten jej drwiący uśmieszek!

Wreszcie ktoś sie odezwał i mi poprawił humor. A może tak zbiorowy pozew mieszkanców Torunia o zabranie jej prawa wykonywania zawodu? Ludzie, jak ktoś czegoś z nią nie zrobi, to nie wiem co dalej bedzie. nauczmy sie wreszcie mówić nie!

Jak przyjmuje za kasę to jest miła, sympatyczna, uprzejma, bo wie że dany pacjent będzie przychodził dalej i da jej na przyslowiowy chleb. ja byłam prywatnie. Niestety znajomi byli na komisji i.........O MY GOOOOOODDDDDDD! To przypadek wymagajacy leczenia!

Kompromitacja polskiej służby zdrowia, dlaczego do cholery nie ma na nią mocnych, trzeba ją usunąć z listy lekarzy. Jak chcą zaszkodzic zwykłemu czlowiekowi to znajdują na niego haczyk, ale na taką miernotę jak ona nie ma haka, swój swego nie skrzywdzi! Czy jeszcze w tym kraju liczy się glos pacjenta?