dr Hanna Lejnert-Suszczewicz

Zdecydowanie polecam. Koszt wizyty zależny jest od czynności i zastosowanych materiałów przy danym zabiegu, więc nie można jednoznacznie określić tego kosztu.

Zdecydowanie nie polecam Pani Stomatolog leczyłam się u niej 10 lat w ciągu tego czasu cały czas leczyła mi te same zęby a jak poszłam do innego lekarza to okazało się że wszystkie te zęby są nie doczyszczone i źle zrobione jedną kanałówkę już zaliczyłam ale jeszcze mnie czeka naprawianie po Niej pięciu zębów. To co mi się kiedyś podobało to to że wizyta trwała ok 5 minut. Ale teraz wiem jakie są skutki takiego pobieżnego zaleczenia zęba wszystko się psuje dalej w środku choć na wierzchu wygląda dobrze. Mam nadzieje że komuś pomogę w zmianie lekarza. Bo ja już tam więcej nie pójdę.