lekarz Hanna Lewandowicz-Galas

Jestem bardzo zadowolony z Pani Hanny. Wiedza na najwyższym poziomie. Chodzę Pani doktor już kilka lat i nie było takiego przypadku kiedy pani hania mi nie pomogła

Nie polecam!! Może kiedyś była dobrym lekarzem ale teraz to prędzej zaszkodzi niż pomoże! Nie interesuje się pacjentem.Nie potrafiąca przekazać nic,łącznie ze sposobem dawkowania antybiotyku. Powiedziała,że przy nim nie trzeba osłony bo taki cudowny lek,a w rzeczywistości przepisała mi jeden z najgorszych dostępnych na rynku. Po wizycie nadal nie wiem co mi jest. Do tego nieuprzejma i kłamiąca . Doznałam szoku kiedy nagle wstała od stolika,otworzyła drzwi od gabinetu i powiedziała do recepcjonistki że nie chce wyjść z gabinetu ,co było wierutną bzdurą!! Nie,nie i jeszcze raz nie! Trzymać się ...

Nie polecam!!
Może kiedyś była dobrym lekarzem ale teraz to prędzej zaszkodzi niż pomoże!
Po wizycie nadal nie wiem co mi jest.
Do tego nieuprzejma i kłamiąca .
Nie,nie i jeszcze raz nie!
Trzymać się z daleka jeśli zdrowie wam miłe!!!

Do Pani Hanny trafiłam z polecenia koleżanki, która już była jej pacjentką. Już po pierwszej wizycie widać było duże doświadczenie lekarskie. Dziś jestem pacjentką Pani doktor i była to bardzo dobra decyzja. Najbardziej odpowiada mi jej kompleksowe podejście do problemów i tzw. dalekowzroczność. Moje problemy z żołądkiem w końcu są już szczątkowe, dostałam też duże wsparcie przy kierowaniu mnie do przychodni ortopedycznej. Po wizycie jestem zawsze zadowolona, a wcześniej bywało z tym różnie. Kamila Białkowska

Kamila Białkowska

Trafilam przypadkowo do Pani Dr Lewandowicz, ale po pomocy i zaleceniach, ktore otrzymalam, sa ktore w przypadku dwoch innych lekarzy nie wniosly poprawy w moj stan zdrowia zarejestrowalam sie i jest to moja inernistka. Kwalifikacje i wiedza na najwyzszym poziomie. A co najwazniejsze, pomoc trafna. Duzo czasu poswieconego na darmowej wizycie bylo dla mnie rowniez wielkim zaskoczeniem! Polecam i pozdrawiam pani Dr. Anna Galinska