lekarz Hanna Lotarska

Dermatolog, Lekarz rodzinny

Pani doktor i jej maz bardzo nastawieni na zarobek.wizyty sa szybkie bo czeka nastepny pacjent to widac w sposobie rozmowy z pacjentem,sztucznie uprzejma.Gosc w recepcji tylko ciagnie kase od pacjentow,za wszystko...to co inni lekarze traktuja w ramach wizyty to oni za wszystko sobie licza.masakra jesli chodzi o komfort pacjenta,zeby wrocil dlatego ze chce a nie ze musi..

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem ,jestem zadowolony ,mi pomogla w sytuacji kiedy inny zawiedli ,polecam .

Witam ,niby uprzejma jest ale nigdy nie ma czasu płacisz a wizyta w pospiechu!!!

Zawsze uśmiechnięta i szczerze zainteresowana schorzeniami , z którymi się zmagamy. Serdeczność i dbałość z jaką się spotkałam to unikatowe zachowanie w środowisku lekarskim.

Pani doktor świetna! Potrafi dokładnie wysłuchać, odpowiedzieć szczegółowo na wszystkie zadane jej pytania i szybko zdiagnozować problem. Mnie dopasowała dwie maści i płyn micelarny dzięki, któremu uporałam się z moim problemem. Naprawdę fachowa opieka i dokładne wysłuchanie pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Iława"?

Kopernika 6b lok. e

Gdańska 10/10
Iława

Przychodnia Medica Antończyk Żuralski Sp. j.
Rożental 123
Rożental