lekarz Hanna Lotarska

Dermatolog, Lekarz rodzinny

Uważam, ze pani doktor nie potrafi radzić sobie w zwalczaniu kurzajek, ponieważ przez 4 miesiące leczenia mi nie pomogła, a ja musiałam zmienić lekarza. Nie polecam...

Czekaliśmy z wizytą syna lat 7 kilka dni, ponieważ pani doktor nie przyjmowała-przychodnia miała być czynna od 24.08.20, tego dnia powiedziano nam, po telefonie do rejestracji, że nie przyjmują dzieci do lat 10-dermatolog, nie było na ten temat żadnej informacji, czekając zmarnowalismy czas a może również zdrowie dziecka, to zachowanie jest conajmniej nieetyczne, syn nadal jest bez pomocy a pani doktor nadal nie podaje żadnej informacji, że dyskryminuje ludzi ze względu na wiek, mam nadzieję, że ją również spotka taki rodzaj dyskryminacji, nie polecam!!!

Medycyna estetyczna na najwyższym poziomie. Pani Doktor doradziła zabiegi na moje problemy, wytłumaczyła jakich efektów mogę się spodziewać. Wybrałam profhilo, cena niższa niż w innych gabinetach a preparaty oryginalne. Wykonanie perfekcja. Po zabiegu poszłam do pracy i nikt się nie zorientował, żadnego siniaczka. Efekty super aż się chce oglądać w lustrze :) Polecam!

Lekarz, której zależy tylko na pieniądzach.. Oszukuje ludzi mieszając preparaty. Po zwrócenie uwagi, że coś poszło nie tak.. Ze preparat nie zadziałał jak powinien reaguje złością. PROPHILO, które wykonuje to zwykle oszustwo

Pani Doktor jest godna polecenia: cierpliwa, dokładna, ogromna wiedza i umiejętność jej wykorzystania.

Pani Doktor jest genialna. Polecam serdecznie. Pełna kompetencja i profesjonalizm. Cena za wizytę jest niska w porównaniu do innych specjalistów. Dawno nie spotkałam tak wspaniałego lekarza.

Witam, niestety lekarz nigdy nie ma czasu, wizyta w pośpiechu, cennika brak jeśli chodzi o medycynę estetyczną!!

Pani doktor jest genialna. Jeszcze nigdy nie byłam u tak doskonałego lekarza. Wbrew innym opiniom, cena za wizyte nie jest wygórowana a pomoc nieoceniona. Wizyta trwała 40 min pomimo, że czekali inni pacjenci Pani doktor cierpliwie i z uwagą wysłuchała mnie a później zastosowała leczenie. Niezwykle kompetentna, posiadająca ogromny zasób wiedzy nie tylko z dziedziny dermatologii. Najważniejsze, że nie czułam sie jak u lekarza tylko jak podczas rozmowy z przyjaciółką.

Pani doktor i jej maz bardzo nastawieni na zarobek.wizyty sa szybkie bo czeka nastepny pacjent to widac w sposobie rozmowy z pacjentem,sztucznie uprzejma.Gosc w recepcji tylko ciagnie kase od pacjentow,za wszystko...to co inni lekarze traktuja w ramach wizyty to oni za wszystko sobie licza.masakra jesli chodzi o komfort pacjenta,zeby wrocil dlatego ze chce a nie ze musi..

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem ,jestem zadowolony ,mi pomogla w sytuacji kiedy inny zawiedli ,polecam .