lek. dent. Hanna Miotke

Polecam! Bardzo dobry stomatolog, zawsze wyczerpująco odpowiada na moje pytania, ma dobre podejście do dzieci. Ceny przystępne.

Nie polecam, wypełnienia sa niedbałe, przebarwiaja sie , rozszszelniaja i wypadają, teraz poprawiam wypełnienia i płace po raz drugi.

U Pani Doktor Hani Miotke leczy się cała moja Rodzina już bardzo długo. Zawsze bez zastrzeżeń ,ludzkie podejście do pacjenta, ceny normalne ,nie wygórowane do tak super wyposażonego gabinetu-polecam

Dobry kelarz, daje celne rady i odpowiednio kieruje leczeniem.

Dobry kelarz, daje celne rady i odpowiednio kieruje leczeniem.

jestem bardzo zadowolona z usług Pani Hanny Miotke, za kompetencje, profesjonalizm, przystępne ceny. Serdecznie polecam!

Bardzo dobry lekarz stomatolog , polecam :)pacjentka z Rumi

Bardzo dobry lekarz stomatolog , polecam :)pacjentka z Rumi

Od kilkunastu lat jestem pacjentem Pani dr H Miotke. Jakość świadczonych usług oceniam bardzo wysoko. Ze względu na charakter mojej pracy, stan uzębienia jest niezwykle ważny. P dr rozumiejąc uciążliwość mego zawodu nigdy mnie nie zawiodła. Zdarzało się iż bez najmniejszego sprzeciwu przyjęła mnie w godzinach wybiegających poza normatywny czas pracy. W każdej nawet najbardziej krytycznej sytuacji mogę liczyć na jej pomoc. Każdego pacjenta traktuje wyjątkowo serdecznie. Mogę to powiedzieć gdyż znam wielu ludzi korzystających z jej niezwykle profesjonalnych usług i wszyscy z wysoką aprobatą oceniają jej pracę. Nie znam nikogo kto choćby jednym słowem ocenił krytycznie jej działalność. Dzisiejszy gabinet w którym pracuje spełnia wszelkie standardy nowoczesności. Europa może brać z niej przykład. Można mi wierzyć mam porównanie. Polecam jej usługi z pełną odpowiedzialnością.
Usatysfakcjonowany pacjent

Bardzo dobry stomatolg.Oddana swojej pracy.Wzbudza zaufanie

Bardzo dobry stomatolg.Oddana swojej pracy.Wzbudza zaufanie

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u tej Pani doktor i polecam innym.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u tej Pani doktor i polecam innym.