lekarz Hanna Molus

Ortodonta

3,5
2,9

Jeśli jeszcze się zastanawiacie, czy nadal warto tam wysiadywać (bo jak zawsze opóźnienie) w kolejce pod gabinetem, powiem - NIE! Przymilny uśmiech i uspokajanie każdego pacjenta jak dziecko to złudne wrażenie, że Pani doktor się wami przejmuje. Po 4 latach w końcu zdecydowałam się na ...

Przymilny uśmiech i uspokajanie każdego pacjenta jak dziecko to złudne wrażenie, że Pani doktor się wami przejmuje. Po 4 latach w końcu zdecydowałam się na zmianę ortodonty (trwało to tak długo ponieważ zaufałam "Pani Doktor", czego żałuję), z którym w pół roku osiągnęłam lepsze rezultaty niż po 4 latach !!! Z czego podczas gdy uczęszczałam do Pani doktor, na pytanie ile jeszcze czasu muszę się z tym męczyć (i nie chodziło mi o konkretną datę do zakreślenia w kalendarzu) słyszałam tylko "jeszcze troszkę".
U mnie również pojawił się problem z odklejającymi się zamkami - z mojej winy (i tu rzekoma Pani ortodontka ma czelność wmawiania mi, że jem "zakazane" produkty i kasuje za każde doklejenie!!!), doszło do tego, że przestałam wg jeść normalne jedzenie, tylko soczki i zupki (a zamki potrafiły mi się odkleić podczas jedzenia ugotowanych warzyw w zupie!!). Dla porównania u innego ortodonty - jem wszystko co chcę (łącznie z orzechami) i żadnych problemów.

Posłuchajcie innych zrozpaczonych pacjentów i uciekajcie jak najszybciej bo szkoda waszego portfela i czasu.
A najgorsze jest to, że pseudo ortodontka jest bezkarna, bo nie jest się jej w stanie udowodnić tego co zrobiła poszczególnym pacjentom, bo to przecież jego wina - nie stosował się do zaleceń.
Jest mi niezmiernie przykro, że tacy naciągacze niszczą ludziom zdrowie.

Wyjątkowa Pani ortodonta! Przez wiele lat prowadzi moje dzieci i wady są zredukowane, zawsze chętnie udziela wyjaśnień i pomocy. Polecam gorąco Panią Hanię:)

Serdecznie polecam Panią Hanię! Naprawdę świetny lekarz, nigdy nie miałam z nią żadnych problemów!!!

W wieku 12 lat miałem poważną wadę zgryzu. Wszyscy ortodonci u których byłem nie dawali mi szans na wyleczenie tego bez operacji. Jednak z polecenia znajomych trafiłem do Pani Hanny. W ok 2 lata wyleczyłam mi szczękę.To nie prawda, że nie szanuje czasu pacjenta! NAPRAWDE POLECAM!!

Do Pani Doktor trafiłam po wypadku i utracie jedynek. Zajęła się mna błyskawicznie a zęby mam teraz ładniejsze niż wcześniej.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Bydgoszcz"?

Curie-Skłodowskiej 32/18

Pod Blankami 6