lekarz Hanna Molus

Ortodonta

3,4
2,8

Nie polecam. Po kilkuletnim ,,leczeniu" jedna wada została zniwelowana, natomiast pojawiały się nowe, które się pogłebiały. Pani doktor twiedziła, że tylko stały apart mógłby je wyleczyć. Trzej inny specjaliści stwierdzili, że ówczesne ustawienie aparatu mi szkodziło. Zmieniłam ortodontę - w ciągu kilku miesięcy , tym samym ruchomym aparatem, udało się wyleczyć wady które według Pani doktor tylko stały mógł naprawić. Bardzo żałuję, że tak późno zasięgnęłam opinii innych lekarzy.

Jeśli jeszcze się zastanawiacie, czy nadal warto tam wysiadywać (bo jak zawsze opóźnienie) w kolejce pod gabinetem, powiem - NIE! Przymilny uśmiech i uspokajanie każdego pacjenta jak dziecko to złudne wrażenie, że Pani doktor się wami przejmuje. Po 4 latach w końcu zdecydowałam się na zmianę ortodonty (trwało to tak długo ponieważ zaufałam "Pani Doktor", czego żałuję), z którym w pół roku osiągnęłam lepsze rezultaty niż po 4 latach !!! Z czego podczas gdy uczęszczałam do Pani doktor, na pytanie ile jeszcze czasu muszę się z tym męczyć (i nie ...

Przymilny uśmiech i uspokajanie każdego pacjenta jak dziecko to złudne wrażenie, że Pani doktor się wami przejmuje. Po 4 latach w końcu zdecydowałam się na zmianę ortodonty (trwało to tak długo ponieważ zaufałam "Pani Doktor", czego żałuję), z którym w pół roku osiągnęłam lepsze rezultaty niż po 4 latach !!! Z czego podczas gdy uczęszczałam do Pani doktor, na pytanie ile jeszcze czasu muszę się z tym męczyć (i nie chodziło mi o konkretną datę do zakreślenia w kalendarzu) słyszałam tylko "jeszcze troszkę".
U mnie również pojawił się problem z odklejającymi się zamkami - z mojej winy (i tu rzekoma Pani ortodontka ma czelność wmawiania mi, że jem "zakazane" produkty i kasuje za każde doklejenie!!!), doszło do tego, że przestałam wg jeść normalne jedzenie, tylko soczki i zupki (a zamki potrafiły mi się odkleić podczas jedzenia ugotowanych warzyw w zupie!!). Dla porównania u innego ortodonty - jem wszystko co chcę (łącznie z orzechami) i żadnych problemów.

Posłuchajcie innych zrozpaczonych pacjentów i uciekajcie jak najszybciej bo szkoda waszego portfela i czasu.
A najgorsze jest to, że pseudo ortodontka jest bezkarna, bo nie jest się jej w stanie udowodnić tego co zrobiła poszczególnym pacjentom, bo to przecież jego wina - nie stosował się do zaleceń.
Jest mi niezmiernie przykro, że tacy naciągacze niszczą ludziom zdrowie.

Wyjątkowa Pani ortodonta! Przez wiele lat prowadzi moje dzieci i wady są zredukowane, zawsze chętnie udziela wyjaśnień i pomocy. Polecam gorąco Panią Hanię:)

Serdecznie polecam Panią Hanię! Naprawdę świetny lekarz, nigdy nie miałam z nią żadnych problemów!!!

W wieku 12 lat miałem poważną wadę zgryzu. Wszyscy ortodonci u których byłem nie dawali mi szans na wyleczenie tego bez operacji. Jednak z polecenia znajomych trafiłem do Pani Hanny. W ok 2 lata wyleczyłam mi szczękę.To nie prawda, że nie szanuje czasu pacjenta! NAPRAWDE POLECAM!!

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Bydgoszcz"?

Curie-Skłodowskiej 32/18
85-094 Bydgoszcz