lekarz Hanna Naumczyk

Dermatolog

Wspaniały lekarz , który ma podejście do pacjenta. Bardzo pomogła z problemami tradzikowymi .

Witam. mam 34 lata i od 7 roku życia walczę z chorobą skórną, której nikt nie potrafił zdiagnozować. Byłam odsyłana od Jonasza do Kajfasza. Pani Doktor jako pierwsza wykazała zainteresowanie, zrobiła szczegółowy wywiad, przeczytała wszystkie przyniesione na wizytę moje materiały - wypisy ze szpitali, wyniki, itp. Nie wiem jaki będzie efekt leczenia ale wrażenie zrobiła na mnie niesamowite - wizyta na kasę chorych!!!!! Polecam

Witam.
Polecam

Jeszcze nie spotkałam lekarza, który tak potrafi pomóc! Od lat chorowałam na trądzik i próbowałam wszystkiego! Dopiero pani doktor przywróciła mi zdrową skórę! Polecam!

Miła i kompetentna . Bardzo mi pomogła. Polecam

Miła i kompetentna . Bardzo mi pomogła. Polecam

wzorowy dermatolog-bardzo mi pomogła!leczyłam się u niej ponad rok czasu, recepty były dość drogie-ale pomogły. Najważniejsze jest to że Pani Hanna ma wzorowe podejście do pacjenta, jest najlepsza!

Ja także polecam pania Naumczyk. Pomogła mi w mojej chorobie, niestety nie udało się stwierdzić jak powinnam ja dalej leczyć oraz co robić,aby jej uniknąc, jednak lekarstwa przez nia zapisane pomogły. Co prawda leczenie trwało kilka miesiecy i sporo kosztowało, ponieważ musiałam się umówić na wiele wizyt, ale naprawde polecam. bardzo miła, kompetentna, a przede wszystkim - naprawde chce wyleczyc pacjenta, a nie tylko zarobić. Polecam ;)

Jestem alergikiem od wielu lat, jednak alergen w moim srodowisku pojawia się niespodziewanie (nie mam uczulenia na pyłki, kurz, pierze itp.). Pomagała mi kilkakrotnie z pełnym efektem. Dziekuję.