lekarz Hanna Odziemska

Internista

Lekarz z "sercem i duszą" . To tylko moja subiektywna opinia. Polecam sprawdzenie i dołączenie własnych odczuć.

Wspaniały lekarz. Połączenie kompetencji, taktu, empatii i kultury. O wynikach badań powiadomiła mnie telefonicznie (byłem daleko od miejsca zamieszkania) i przesłała je mailem a następnego dnia zadzwoniła dowiedzieć się jak przebiegły dalsze badania. To niespotykane w dzisiejszych czasach. Takich lekarzy szukać ze świecą!!!

Agatta - mówisz i masz. Pani Doktor przeniosła się na Poligonową 30 (przy Rawarze). Mało pacjentów jeszcze o tym wie, więc kolejek praktycznie nie ma. Dojazd komunikacją miejską pod samą przychodnię. Jak dla mnie same plusy tych przenosin.

Agatta - mówisz i masz.
Dojazd komunikacją miejską pod samą przychodnię.
Jak dla mnie same plusy tych przenosin.

Cudowna, wspaniała Pani Doktor! Cierpliwa, zawsze wysłucha, zleci wszystkie konieczne badania, wyjaśni wątpliwości bez względu czy jest się osobą starszą i niedosłyszącą - jak moja babcia, czy młodą i dynamiczną. Do każdego trafi, z każdym znajdzie wspólny język. Leczyliśmy się u Doktor Odziemskiej całą trzypokoleniową rodziną. Aż do kwietnia. Bo w kwietniu Pani Doktor zniknęła z przychodni przy Meissnera. Czy ktoś wie, gdzie można się do niej zapisać??? Będę wdzięczna za informację!

Cudowna, wspaniała Pani Doktor!
Do każdego trafi, z każdym znajdzie wspólny język.
Leczyliśmy się u Doktor Odziemskiej całą trzypokoleniową rodziną.
Aż do kwietnia.
Bo w kwietniu Pani Doktor zniknęła z przychodni przy Meissnera.
Czy ktoś wie, gdzie można się do niej zapisać???
Będę wdzięczna za informację!

Bardzo dobry lekarz. Z dużą kulturą osobistą przejawia zainteresowanie pacjentem i jego stanem zdrowia. Nie zdarzyło mi się, żeby Pani Doktor Kiedykolwiek pomyliła się. Jest to lekarz z dużą intuicją. Dziękuję.

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49