Hanna Pudło

Dietetyk

Bardzo fajna dieta. Pierwsza wizyta trwała ponad godzinę warto się przygotować. Efekty powolne ale skuteczne. bardzo dobry kontakt mailowy.

Bardzo fajna Pani Dietetyk, miła, uprzejma, konkretna. Widać, że Pani Hanna lubi to co robi a przekazywane informacje nie są suchymi faktami, które każdy może znaleźć w sieci. Jeśli chodzi o ułożoną dietę to jestem bardzo zadowolony gdyż Pani Hanna uwzględniła faktycznie zalecenia mojego lekarza oraz samki, które preferuję więc stosowanie diety nie jest już uciążliwe i co najważniejsze przynosi efekty. Podsumowując bardzo polecam Panią Hannę.

Podsumowując bardzo polecam Panią Hannę.

Wizytę polecił mi znajomy. Jestem zadowolona polecam. Dieta była modyfikowana pod zmiany w pracy i wszystko się sprawdziło. Plus za wiedzę i informacje o wyborze produktów.

Znakomita Pani dietetyk.Dzięki niej udało mi się osiągnąć wymarzoną sylwetkę.Pomocna nawet poza godzinami pracy.Zawsze udziela wsparcia i co najważniejsze motywuje:) Poza tym jest bardzo miła i ma duże doświadczenie w kwestii zdrowego odżywiania.Menu dopasowuje indywidualnie do każdego pacjenta,co jest bardzo istotne ponieważ można jeść produkty,które nam smakują,a nie narzucone z góry-dzięki temu zmienia się styl żywienia i nie ma efektu jo-jo. Serdecznie polecam Panią Hanię i nie mogę się doczekać kolejnej wizyty:)

Serdecznie polecam Panią Hanię i nie mogę się doczekać kolejnej wizyty:)

Oceniam tą Panią bardzo pozytywnie ;) miła, sympatyczna i profesjonalna osoba ;) miałam z nią spotkanie w sprawie kalorii i było bardzo dobre ;)

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Ruda Śląska"?

Medietic Centrum Poradnictwa i Edukacji Zdrowotnej
1-go Maja 39