dr Hanna Skłodowska

Onkolog

Lekarz z olbrzymim doświadczeniem i jeszcze większą empatią. W sytuacji choroby onkologicznej właśnie takich lekarzy potrzebujemy - wyrozumiałych, spokojnych, potrafiących wszystko spokojnie i dokładnie wytłumaczyć, nie żałujących nam czasu, rozumiejących nasze złe samopoczucie fizyczne i psychiczne. Zakończyłam 6 cykli chemioterapii pod kierunkiem dr Skłodowskiej i nie wiem czy pod opieką innego lekarza dotrwałabym do końca leczenia. Na razie skutek pozytywny, choć w przypadku tych chorób nigdy nie wiadomo co dalej. Bardzo dziękuję za fachowość, cierpliwość oraz bardzo ludzkie podejście do pacjenta.

Pani Doktor jest skromną, bezinteresowną osobą, ma bardzo dobre serce oraz pewną cechę, która w dzisiejszych czasach jest niestety rzadkością - posiada wrażliwość i erudycję humanistyczną, czyta w ludzkiej duszy, patrzy prosto w oczy, zawsze pochyla się nad najbardziej pokrzywdzonymi. Pani Doktor łączy w sobie dwa zawody - jest lekarzem ale też adwokatem tych najbiedniejszych. Kompetencja, wiedza, doświadczenie - to oczywiste. Chapeau bas! Pozdrawiam Panią, Buziaki.

Bardzo dobry, cierpliwy lekarz.Pomaga w wyznaczeniu terminów badań CT i PET

Bardzo dobry, cierpliwy lekarz.Pomaga w wyznaczeniu terminów badań CT i PET

Wspaniała Pani Doktor, anioł a nie człowiek, ciepła, delikatna, taktowna, fantastyczna i bardzo mądra, jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie. Polecam każdemu, kto potrzebuje opieki lekarza onkologa.

Cudowna,wspaniała, uczynna, bezinteresowna.Bardzo, mi pomogła podczas brania chemii./wieluń/