1,8

Pani Doktor ma niezwykle ciepłe podejście do pacjenta, zwłaszcza osób starszych.. Poświęciła mi odpowiednia ilość czasu, by wszystko dokładnie omówić. Widać, że kocha swoją pracę i się na niej zna. Z całym sercem polecam.

Bardzo nieuprzejmie i powierzchowne podejscie do pacjenta. Ignorowanie objawow i braku kompetencji z zakresu znajomosci badan, ktore mozna wykonac. Niestety wizyta nie wnosi nic do leczenia.

Ta lekarka(?) nie powinna stawiać diagnoz (no chyba, że mowa o diagnozach zanieczyszczeń powierzchni płaskich, w pracy jako salowa). Jej ocena mojego stanu zdrowia i dobór leków o mało co nie wpędziły mnie do szpitala. Traktuje człowieka opieszale i z góry zakłada, że pacjent jest głupi i sam nie umie wywnioskować, że coś poważniejszego się dzieje z jego organizmem. Poleciłbym pani dochtor powtórkę materiału ze studiów medycznych, a potem pracę w zawodzie.

BEZNADZIEJNY LEKARZ nie polecam pani doktor jest niekompetentna żle leczy!!!! brak serca dla starszych osób.Leczyłam się u niej na Warszawskiej jak jeszcze tam pracowała