lek. stom. Hanna Sobotalek. stom. Hanna Sobota - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lek. stom. Hanna Sobota

Serdecznie zapraszam do wyjątkowej kliniki SOBOTA House of Dentistry – miejsca, w którym ważny jesteś Ty, a nie tylko Twoje zęby.
Z doświadczenia wiem, jak ważne w skutecznym leczeniu jest dobre samopoczucie pacjenta. Dlatego w SOBOTA House of Dentistry dokładamy wszelkich starań, abyś mógł leczyć się bez bólu i stresu, w miłej atmosferze i pod opieką godnych zaufania profesjonalistów. Szanujemy Twój czas - dzięki nowoczesnemu wyposażeniu gabinetu, możesz uzyskać szybką diagnozę i pomoc (np...

Pani doktor i Jej zespół to bardzo dobry przykład podejścia do pacjenta .Fachowość, uprzejmość to cechy wyróżniające ten zespół . Pani doktor wytłumaczyła na pierwszym spotkaniu co należy zrobić z moim uzębieniem , jakimi etapami dojdzie do wspaniałego efektu i ile to mnie będzie kosztować. Polecam usługi Pani doktor jako super zadowolony pacjent.

Pełen profesjonalizm, świetne wyczucie potrzeb pacjenta, niezwykły zmysł artystyczny - efekt : zachwycający uśmiech :) Serdecznie polecam. Bożena

Bożena

W gabinecie dr Soboty spotkałam się z ogromnym profesjonalizmem, wysoki poziom obsługi pacjenów, wysoka kultura osobista całego personelu. Dr Sobota emanuje spokojem, który udziela się pacjentowi. Miałam skomplikowany problem. Leczenie trwało 1,5 roku ( wraz z gojeniem dziąseł 6m-cy). Przebieg leczenia poznałam przed podjęciem leczenia. Przeszłam wszystko bezboleśnie. Jestem pod ogromnym wrażeniem efektu.Pani dr Sobota wypracowała mi nie tylko piękny uśmiech, ale także wyleczyła duszę, podnosząc poczucie mojej wartości.Moję zęby zawsze były kompleksem, zasłaniałam usta śmiejąc się. Dziś uśmiecham się nawet, jeśli nie mam powodów do śmiechu. Z pełną satysfakcją polecam gabinet dr Hanny Soboty każdemu. Na własnej skórze przekonałam się,że niemożliwe, staje sie możliwe.

Zdecydowanie polecam! Fachowa obsługa i fantastyczna atmosfera. Pani Doktor to niezwykła profesjonalistka!

Doktor Sobota robila mi implanty, korony, mosty, usuwala korzen, leczyla kanalowo i mnostwo innych czynnosci, ktore doprowadzily moje tragiczne uzebienie do stanu idealnego. Lekarz idealny, gabinet idealny, asystentki idealne, idealny usmiech. Absolutnie polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6