lekarz Hanna Sowa

Internista, Reumatolog

Lekarz może i uprzejmy, ale podejście "skoro nic pani nie dolega i nic nie boli, to na pewno nie jest problem reumatologiczny" - jak można postawić taką diagnozę bez zlecenia chociażby dodatkowych badań potwierdzających bądź wykluczających chorobę? Pomimo zaleceń genetyka do poszerzenia zakresu badań, wdrożenia ew. Leczenia, reumatolog dosłownie olał temat, bo "nic pacjentce nie dolega". Ponadto, wizyta na konkretną godzinę, weszłam dopiero po 2 godzinach opóźnienia. To jakiś żart.

Nie wiem skąd złe opinie. W pełni poświęcony czas pacjentowi, dużo empatii i rzetelnego podejścia do problemu. Pani dr spokojnie tłumaczy diagnozę i możliwości leczenia. Polecam

Pani doktor bardzo miła fakt ale straciłam 3 miesiące chodząc do niej na wizyty z silnymi bólami.Pani dr zamiast zlecać badania dała mi leki wyciszające twierdząc że bóle są od stresu a nie choroby reumatycznej.Nie polecam!

Pani doktor bardzo uprzejma,mająca czas i słuchająca cierpliwie.... po wysłuchaniu objawów (m.in. Bardzo silnych boli) z usmiechem na twarzy i wielka sympatia zakomunikowała,ze objawów takich się nie leczy,ze przyszłam dlatego,ze miałam objawy i ze jeżeli będzie coś mnie bolało zaprasza ponownie, gdyż od tego właśnie ona tu jest :-)) Dla mnie-kpina!!!! Lepiej ten czas poświecić na psychologa-pewnie on lepiej by pomógł jak radzić sobie z bólem :-(