Hanna Starosławska

Dr stymulowała mnie przed ivf na siłę, a okazało się, że powinnam podejść na cyklu naturalnym. Poza tym jest niesympatyczna, nieuprzejma, niekiedy zupełnie niepotrzebnie histeryzuje. Zdecydowanie odradzam

Uwielbiam dr Starosławską. Wizyta u niej to naprawdę przyjemność (choć przyczyna wizyt jest niewesoła). Doktor jest bardzo kompetentna - wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania. Do tego jest szalenie miła, przez co rozmawia się z nią jak z dobrą znajomą (nie stwarza bariery lekarz-pacjent). Na koniec dodam, że dr Starowsławska ma przemiły, spokojny i ciepły głos :)) który działa uspokajająco i pocieszająco :) P.S. można się z nią kontaktować telefonicznie, co bardzo ułatwia leczenie.

P.S. można się z nią kontaktować telefonicznie, co bardzo ułatwia leczenie.

Cierpliwa i wyrozumiała, wytłumaczyła każde, nawet najgłupsze, moje pytanie.

Cierpliwa i wyrozumiała, wytłumaczyła każde, nawet najgłupsze, moje pytanie.

Kobitka chce naprawde pomóc i robo wszystko zeby sie udało. Szczegółowo przeglada historie choroby i analizuje co można jeszcze zrobic w danym przypadku. Nie naciąga na kasę, zleca badania niezbędne dla bezpieczeństwa przyszłej mamy i przyszłego dzidziusia. Polecam. Przyjmuje w klinice Novum w Warszawie. Jest naprwdę ok.