lek. med. Hanna Stojanik

Chirurg dziecięcy, Pediatra

Moi dwaj synowie są pacjentami Pani Doktor ,na przestrzeni 20 lat aż do tej chwili nigdy się nie zawiodłam na kompetencji Pani Doktor .Zawsze mogę liczyć na jej pomoc w nagłych wypadkach i nie tylko , jest bardzo uprzejma służy radą i pomocą Moim zdaniem jest lekarzem bardzo solidnym i godnym polecenia .

Widzę, że opinie sięgają 10ciu lat wstecz. Może wtedy pani doktor miała inne podejście do pacjenta i chęci. Teraz to już na pewno nie. Wizyta trwała 3 minuty. Powiedziała że nie usunie narosli, bo nie wie czy podwiązać czy wyciąć czy dziury nie będzie. A na stopki dziecka zobaczy na kolejnej wizycie. Dlaczego nie teraz, skoro zabiegu nie bedzie? Bo musiałbym zobaczyć jak chodzi bez butów.. Syn był w sandalkach i krótkich spodenkach. Ściągnięcie sandałkow.. sekunda. 3 minuty i po wizycie. Pani doktor dostanie pieniądze za pacjenta a mąż musiał wziąść dzień wolnego w pracy. Jedyny plus, owa pani jest miła.

Pani doktór jest świetnie przygotowanym i doświadczonym lekarzem, mającym bardzo wiele cierpliwości, życzliwości i zrozumienia i dla małych pacjentów i dla ich rodziców, którzy - jak wiadomo - wymyślają najgłupsze pytania i wymagają odpowiedzi. Polecam - Marian Młynarski

Profesjonalizm, takt, kultura, cierpliwość, wyrozumiałość to to, czym Pani Doktor ujęła mnie . Największym jednak plusem jest spojrzenie na dziecko całościowo a nie tylko z perspektywy jednej choroby. Przy takim lekarzu czuję się bezpiecznie. Gorąco polecam

Bardzo dobry lekarz, świetny diagnosta. Pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania rodziców. Dzięki niej siostrzenica nie została kaleką. Gorąco polecam!

cudowny lekarz kompetentna uprzejma nigdy nie odmawia pomocy oddana swoim pacjentom stawia bardzo trafne diagnozy ufam bezgranicznie wiecej tak odpowiedzialnych lekarzy

Lekarz...po prostu rewelacja.Lekarz z powołania...jeden z tych których leczenie jest pasją.Trafia 100%z diagnozą.Dzieki niej znaleźliśmy sie w szpitalu z małą.Diagnoza była trafna choć objawy nietypowe...Córka została zoperowana.Do Pani doktor mogłam dzwonić o każdej porze...zawsze była mi pomocna.Złoty człowiek...

W 4 klasie podstawówki miałem złamana lewa rękę z przemieszczeniem kości,po złej diagnozie Dr Romana Rejmana wdało się zapalenie odwapnienie kości która nie chciała się zrosnąć i groziła mi amputacja reki.Moja mama znalazła Panią Doktor Stojanik która uratowała mi rękę przed amputacja,wyleczyła i rehabilitowała teraz mam 35 lat ręka jest sprawna i w bardzo dobrej kondycji chodzę do Pani Doktor Stojanik ze swoimi dziećmi które ma pod nadzorem do dnia dzisiejszego odwiedzam Panią Doktor to najwspanialszy lekarz jakiego znam i nigdy nie zapomnę jak będę żył co zrobiła dla mnie ...

W 4 klasie podstawówki miałem złamana lewa
rękę z przemieszczeniem kości,po złej diagnozie Dr Romana Rejmana wdało się zapalenie odwapnienie kości która nie chciała się zrosnąć i groziła mi amputacja reki.Moja mama znalazła Panią Doktor Stojanik która uratowała mi rękę przed amputacja,wyleczyła i rehabilitowała teraz mam 35 lat ręka jest sprawna i w bardzo dobrej kondycji chodzę do Pani Doktor Stojanik ze swoimi dziećmi które ma pod nadzorem do dnia dzisiejszego odwiedzam Panią Doktor to najwspanialszy lekarz jakiego znam i nigdy nie zapomnę jak będę żył co zrobiła dla mnie i mojej rodziny szkoda ze nie ma więcej takich wspaniałych nie tylko osób ale również lekarzy jak Pani Doktor .Dziękuje za wszystko pani doktor pozdrawiam. Rafał z rodzina.

Zgadzam się z moja przedmówczynią to naprawdę bardzo ciepła, kompetentna i mająca podejście do swoich pacjentów i ich rodziców pani doktor.Przeciwieństwo dr Kaczmarczyka, który powinien odejść na emeryturę jak mu się już nic nie chce i zwolnic miejsc dla innych młodych lekarzy z pasją którzy szukają pracy.

Polecam Panią doktor! Uprzejma, kompetentna, wszystko wytłumaczyła, poświęciła dużo swojego czasu. Z dzieckiem obchodziła się delikatnie, nas rodziców nie traktowała jak pan Kaczmarek, nieuprzejmie i chamsko! Polecam i jeszcze raz polecam.