lek. med. Hanna Stojanik

Chirurg dziecięcy, Pediatra

Profesjonalizm, takt, kultura, cierpliwość, wyrozumiałość to to, czym Pani Doktor ujęła mnie . Największym jednak plusem jest spojrzenie na dziecko całościowo a nie tylko z perspektywy jednej choroby. Przy takim lekarzu czuję się bezpiecznie. Gorąco polecam

Bardzo dobry lekarz, świetny diagnosta. Pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania rodziców. Dzięki niej siostrzenica nie została kaleką. Gorąco polecam!

cudowny lekarz kompetentna uprzejma nigdy nie odmawia pomocy oddana swoim pacjentom stawia bardzo trafne diagnozy ufam bezgranicznie wiecej tak odpowiedzialnych lekarzy

Lekarz...po prostu rewelacja.Lekarz z powołania...jeden z tych których leczenie jest pasją.Trafia 100%z diagnozą.Dzieki niej znaleźliśmy sie w szpitalu z małą.Diagnoza była trafna choć objawy nietypowe...Córka została zoperowana.Do Pani doktor mogłam dzwonić o każdej porze...zawsze była mi pomocna.Złoty człowiek...

W 4 klasie podstawówki miałem złamana lewa rękę z przemieszczeniem kości,po złej diagnozie Dr Romana Rejmana wdało się zapalenie odwapnienie kości która nie chciała się zrosnąć i groziła mi amputacja reki.Moja mama znalazła Panią Doktor Stojanik która uratowała mi rękę przed amputacja,wyleczyła i rehabilitowała teraz mam 35 lat ręka jest sprawna i w bardzo dobrej kondycji chodzę do Pani Doktor Stojanik ze swoimi dziećmi które ma pod nadzorem do dnia dzisiejszego odwiedzam Panią Doktor to najwspanialszy lekarz jakiego znam i nigdy nie zapomnę jak będę żył co zrobiła dla mnie ...

W 4 klasie podstawówki miałem złamana lewa
rękę z przemieszczeniem kości,po złej diagnozie Dr Romana Rejmana wdało się zapalenie odwapnienie kości która nie chciała się zrosnąć i groziła mi amputacja reki.Moja mama znalazła Panią Doktor Stojanik która uratowała mi rękę przed amputacja,wyleczyła i rehabilitowała teraz mam 35 lat ręka jest sprawna i w bardzo dobrej kondycji chodzę do Pani Doktor Stojanik ze swoimi dziećmi które ma pod nadzorem do dnia dzisiejszego odwiedzam Panią Doktor to najwspanialszy lekarz jakiego znam i nigdy nie zapomnę jak będę żył co zrobiła dla mnie i mojej rodziny szkoda ze nie ma więcej takich wspaniałych nie tylko osób ale również lekarzy jak Pani Doktor .Dziękuje za wszystko pani doktor pozdrawiam. Rafał z rodzina.

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Bielsko-Biała"?

dr
Mirosław Harężlak

Chirurg dziecięcy
Szpital Pediatryczny
Skoczów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24
POLI-MED