lekarz Hanna Szulc

Dermatolog

Lekarz, któremu zależy na wyleczeniu pacjenta i postawieniu prawidłowej diagnozy. Nie idzie na skróty i używa leków o szerokim spektrum. Dba o organizm pacjenta. Jak mało który lekarz dokładnie omawia chorobę. Jeżeli ktoś doświadczył niekompetencji lekarza to polecam Panią Doktor.

U Pani dr Szulc leczyłem z pozytywnym skutkiem cerę oraz stopę. Oba przypadki były zupełni inne, lecz podejście Pani dr było takie samo - profesjonalne i wybitnie skuteczne. Pani doktor ma swoje metody, które wydawać się mogą archaiczne - w szczególności sporo korzysta z leków robionych na zamówienie. Efekt tego jest taki, że cerę wyleczyłem sobie (po prowadzonej przez innych lekarzy kuracji; 5 lat i stosowaniu kuracja za grube setki złotych + jakieś naświetlanie podczerwienią) za pomocą leków zrobionych za 5 zł (tonik)+ 5zł (maść#1) + 15 zł(maść #2) + 3zł (metronidazol). Ze stopą poszło jeszcze lepiej. No i najważniejsze - jestem zdrowy.
Gorąco polecam, szczególnie że na os. Witosa w Katowicach łatwo podjechać.
kl

REWELACJA POD KAZDYM WZGLEDEM POLECAM WSZYSTKIM

REWELACJA POD KAZDYM WZGLEDEM POLECAM WSZYSTKIM

Lekarz wybitny, takich sie juz nie spotyka. wyjątkowe podejście do pacjenta. Ogromne doświadczenie, sumienność i odpowiedzialnośc. Dwie lekarki leczyły mnie miesiacami bez skutku, przepisując coraz to droższe leki. Pani dr Szulc od razu ustawiła leczenie i powiodło się. Myslę, że również dlatego, że najpierw przeprowadziła długi i szczegółowy wywiad. Wspomniane lekarki ograniczyły sie jedynie do oglądnięcia objawów. Gorąco polecam Pania dr Szulc.

Gorąco polecam Pania dr Szulc.