dr n. med. Hanna Werner

Z czystym sumieniem polecam Panią dr Hannę Werner. Tułałam się po różnych lekarzach i bardzo się cieszę że koleżanka mi ją poleciła bo jestem bardzo zadowolona z jej usług. Gabinet urządzony na najwyższym poziomie, obsługa bardzo miła, mila muzyka w tle i do tego efekty leczenia rewelacyjne. Pani doktor tłumaczy cały proces leczenia tak, iż czułam że mam na nie wpływ i sama mogę wybrać rozwiązanie. Gdy przyszłam z "bólem" to pomimo tego, że Pani doktor miała bardzo napięty plan, to zostałam przyjęta i udzielono mi niezbędnej pomocy. Gorąco Polecam ...

Gorąco Polecam !!!

Polecam. Wiedza, doświadczenie, fachowość, umiejętności, uczciwe i holistyczne podejście do pacjenta.

Leczę się u pani doktor od roku i jestem w pełni usatysfakcjonowana z leczenia. Myślę, że jest to stomatolog godny polecenia. Jak dotąd nie zawiodłam się.

Bardzo dobry stomatolog z doświadczeniem. Leczy mnie i moją najbliższą rodzinę. Wszyscy jesteśmy zadowoleni :).

Już po pierwszej wizycie w gabinecie pani Werner byłem zadowolony. Bezbolesne znieczulenie, którego zawsze się bałem, uprzejmość i kultura. Serdecznie polecam. Jedynym minusem jest czekanie w poczekalni.

Jedynym minusem jest czekanie w poczekalni.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Bytom"?

Wilkdent
ul.Moniuszki 24