Hanna Willak-Makowska

Ortodonta, Stomatolog

Długotrwałe leczenie,a brak efektu pożądanego. Mam wrażenie, że Pani Doktor przeciąga wizyty. Podczas wizyty prowadzi rozmowy telefoniczne, co bardzo irytuje. Nie polecam.

Długotrwałe leczenie,a brak efektu pożądanego.
Mam wrażenie, że Pani Doktor przeciąga wizyty.
Podczas wizyty prowadzi rozmowy telefoniczne, co bardzo irytuje.
Nie polecam.

Wizyta trwa 3 sekundy i nigdy nie jest punktualnie. Traktowanie pacjenta po macoszemu. No i nigdy nie dostałem paragonu,a każda wizyta 200zł. Drugi raz bym się nie zdecydował.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Duża cierpliwość i zrozumienie. Dzięki wizytom u Niej w gabinecie mój uśmiech zdecydowanie się poprawił.

Nie polecam pani doktor.Nosze apart stały już 2 lata,zęby już mam prote od mniej więcej pół roku i pani doktor ciągle mi obiecuje że przy następnej wizycie umówimy się już na ściągnięcie i tak cały czas.Jest też niezbyt miła i nawet nigdy nie wie jak się nazywam,mimo że pani z recepcji nawet wie.Jak przychodzę do niej na wizyte,która trwa 4 minuty i zawsze gada przez telefon a ja siedze i czekam.Nie polecam.

5 lat zmarnowane kupa pieniędzy a 2 lata po zakończeniu leczenia żeby wyglądają jak przed leczeniem porażka nie polecam

naciągaczka! nie polecam! jestem pacjentką.... niestety. efekty znikome, terminy wizyt coraz częstsze. brak kasy fiskalnej, nie odprowadzają podatków !!

Wyciąganie kasy przez wiele lat a efekt marny . Jestem zawiedziony. Wysokie ego, zmanierowana i zamęcza pacjentów swoimi opowieściami o pobytach kilka razy w roku np. na Hawajach, Martynice itp. Niesmaczne w sytuacji kiedy wszyscy ciężko pracują i odprowadzają podatki, podczas gdy ta grupa zawodowa "kręciła lody" nie mając kas fiskalnych i pomijając urząd skarbowy pakowała kasę nieopodatkowaną do własnej kieszeni. Coś jest nie tak w tym kraju. Pazerne wydzieranie kasy i żadnej odpowiedzialności. Można jedynie zrobić komuś opinię w internecie. Żałośni "specjaliści od dojenia naiwnych".

SUPER lekarz, kobieta kompetentna,-jestem pod ogromnym wrażeniem Pani doktor. Zna sie na swoim fachu a przy tym jest bardzo uprzejma w stosunku do mnie jako rodzica i mojego syna jako pacjenta POLECAM

Jestem w trakcie leczenia i jak na razie nie mam nic do zarzucenia zęby zakleszczały mi się na maxa jedynkami rypałem aż zgrzytało z rana dolna piątka (teraz czwórka) leżała płasko zamiast stać pionowo i już jest git. Po za tym pani Hania to straszna "kłamczucha" obiecywała ponad dwa lata noszenia aparatu przed rozpoczęciem leczenia i dodatkowo jedną koronę a najprawdopodobniej skończy się bez korony i dużo wcześniej :))) P.S. Ponoć w jej przypadku to uczeń przerósł swojego mistrza (nauczyciela) :D:D:D

Bardzo miła i kompetentna osoba :) Zna się na rzeczy, uprzejmie podchodzi do pacjentów oraz odpowiada na każde pytania rozwiewając wszystkie wątpliwości. Jestem naprawdę zadowolona ze swojego leczenia