lekarz Hanna Wolf

Pulmonolog

bardzo mi pomogła,mam pochp, miła cierpliwa i kompetentna, siedze i szukam kontaktu z p. dr bo nie przyjmuje na kochanowskiego, znalazłam kontakt, po wielu ćwiczeniach na mnie leczenia przez lekarzy pierwszego kontaktu, po jej lekach byłam jak nowonarodzona, dziękuję p. doktor

serdecznie polecam. Lekarz zainteresowany pacjentem i człowiekiem, unikatowe w dzisiejszych czasach.

Moj tata leczyl sie publicznie prawie rok, ma zwapnione pluco I trudnosci z oddychaniem. Po wizycie u tej pani wrocil zachwycony, od razu czul sie lepiej po jakiejs inhalacji I dostal zupelnie inne leki. Powiedzial ze zaluje ze nie poszedl do niej wczesniej I meczyl sie tyle czasu.

zdecydowanie odradzam ! Po pierwsze jak można podawać pacjentowi coraz to kolejne leki bez testów. Metoda p. pseudo doktor polega na tym, że są silne objawy astmy,alergen nie ustalony, pacjent otrzymuje kolejne recepty a może ten lek-nie jest gorzej, to może ten lek- jest jeszcze gorzej....bardzo niebezpieczne leczenie oczywiście dla pacjenta!!! na prośbę o testy i ustalenie w końcu alergenu da skierowanie ale jak on nic nie wykryje i trzeba go szukać no cóż zaczyna się problem. Z lekarki miłej, sympatycznej p. dr pokazuje swoje drugie oblicze, proszę brać kolejny nowy lek a badanie za 4 miesiące bo nie może tyle czasu poswięcać pacjentowi dowidzenia !!! Reasumując nie uważam by był to odpowidzialny lekarz, ponadto spotkałem się z sytuacją gdy odmówiła przyjęcia pacjenta, którego stan się pogarszał i potrzebował pilnej pomocy. No cóż ... mi nie pomogła wręcz pogorszyła mój stan, dobiero lekarze z Akademii uświadomili mi, że mój przypadek nie jest ciężki tak jak wmawiała mi p. dr. PS. Przy wizycie p. doktor nie mogła znaleść mojej karty część info o pacjencie ma na komputerze a część w kartotece !

wspaniały lekarz, zawsze uśmiechnięta, zawsze ma czas dla pacjenta, zawsze do problemu podchodzi kompleksowo. Leczę się u niej już prawie 6 lat i zawsze wspierała mnie w trudnych chwilach zaostrzenia choroby np. podczas ciąży. Szczerze polecam p. doktor.

super, bardzo miła i urzejma pani doktor,znająca sie na tym co robi

super, bardzo miła i urzejma pani doktor,znająca sie na tym co robi

Do doktor Wolf trafiłam z dusznościami i podejrzeniem astmy, co okazało się niestety prawdą. Przyjęta zostałam 2 dni po kontakcie telefonicznym. Wszystko zostało mi objaśnione, dowiedziałam się na czym polega leczenie astmy jak i sama choroba. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie pytania i w razie jakichkolwiek wątpliwości czy gorszego samopoczucia poleciła natychmiastowy kontakt. Mogę śmiało polecić wizytę. Jest to osoba kompetentna oraz, co bardzo ważne i niestety rzadko spotykane w tym zawodzie, niezwykle życzliwa.