lekarz Hanna Wolska-Sidorowicz

Onkolog

2,4
2,5

Trafiłam do Pani doktor z podejrzeniem guza piersi, Pani doktor rozmawiała przez telefon w prywatnej sprawie nie zwróciła nawet uwagi na to że jestem w gabinecie. Po minucie rozmowy powiedziała że muszę zrobić sobie mammografie(4 tyg czekania) a ona mi teraz nic nie powie. Bardzo nie miłe i oschłe podejście do pacjenta. Wizyta trwała max 5 min. dawno nie byłam u tak nie miłego lekarza.

Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie polecam!!!Pani doktor nieuprzejma

Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie polecam!!!Pani doktor nieuprzejma

Jak dowiedziałam się że mam raka? "Pani doktor" rzuciła mi wyniki biopsji przez biurko i spytała się czy umiem czytać - bo jak tak to wszystko jest tam napisane. Zerowe zainteresowanie pacjentem - umie opowiadać tylko o swoich wyjazdach. Zdecydowanie nie polecam.

Wizyta kompletna porażka, traktuje pacjenta przedmiotowo. Absolutnie nie polecam. Zero zainteresowania pacjentem i jego problemem.

Wspaniała pani doktor, bardzo miła dla pacjentów bynajmniej dla mnie poza tym ma ogromne poczucie humoru i świetnie dogaduje się z pacjentami. pozdrawiam

Jestem zadowolony z wizyty i konsultacji. Miła i rzeczowa lekarka. Ja byłem u niej prywatnie na wizycie w Poznaniu, spokojnie i wyczerpująco odpowiadała na pytania, zupełny brak pośpiechu, życzliwość i ludzkie ciepło. Czuć, że to dobra osoba z sercem podchodząca do ludzi. Po oglądzie powiedziała, że nie ma potrzeby robić płatnego badania komputerowego chociaż mogła na tym zarobić dodatkowo, czyli nie naciąga na kasę! Polecam szczerze!

Ja mam inne doświadczenia jeśli chodzi o panią Dr. Sidorowicz. Chodzę do niej zarówno na NFZ, parę razy byłam również prywatnie. I za każdym razem jestem zadowolona z wizyty. Uważam, że jest to lekarz z powołania, zawsze miła, uśmiechnięta, ma fachowe podejście do pacjenta. Jest świetnym specjalistą. tak jak zresztą większość lekarzy w WCO. Już od ładnych paru lat chodzę do Pani dr. i szczerze POLECAM!!!!!

Wiadomo że na fundusz nie ma co oczekiwać ale Pani doktor jest oschła, nie mówi nic traktuje człowieka jak bydło, bywałam u lekarzy różnych i bywali też niemili ale za to kompetentni a o pani doktor nie mogę tego powiedzieć. nie polecam