dr n. med. Hanna Zając-Pytrus

Lekarka, która chce pomóc wszystkim i przez to pomaga ‘po łebkach’. Niestety cechuje ją kompletny brak czasu, wizyty z nią to można powiedzieć bieganina po korytarzach, bada kilkoro pacjentów na raz, a o ‘higienie’ zapomnij - po każdej wizycie mam infekcję oka. Sprzęt nie jest sterylizowany, a soczewki przeciera kitlem …. nie wiem jak się do tego nawet odnieść. Operację wykonała dobrze, ale przez jej nałogowy brak czasu stan mojego oka uległ tak znacznemu pogorszeniu, że pozostaje mi tylko żyć z myślą, że gdybym zgłosiła się do kogoś innego i była należycie poprowadzona mogłabym mieć dwoje zdrowych oczu.

Pani doktor nie przyjmuje osób nieszczepionych. Na NFZ oczywiście. Opowiada o tym z dumą. To w bezczelność i wyrachowanie.

Witam wszystkich po 12 latach od wizyty u Pani dr n. med. Hanna Zając-Pytrus postanowiłem napisać. Dotknęła mnie 12 lat temu choroba AMD mówi się że to choroba z wiekiem a ja miałem wtedy 42 lata swojego życia, obecnie mam 53, robię badania co roku OCT i mam cały czas taki sam stan oka. Myślę że była szansa we wczesnym stadium coś zrobić, przynajmniej leczyć ale Pani doktor powiedziała mi że jestem symulantem takie ma podejście do człowieka młodego bo ta choroba młodych nie dotyka. Może Pani do wszystkich nie jest z takim podejściem ale mnie po prostu okaleczyła

Lekarka z wielkim zaangażowaniem i bezinteresownością. Miła , sympatyczna z dużą charyzmą i doświadczeniem. Trzy razy przychodziła do domu by pomóc 95 letniej babci. Takich lekarzy coraz trudniej spotkać. Serdecznie polecam

Według mnie pani Zając idealnie dobiera okulary i jest świetną lekarką.

Według mnie pani Zając idealnie dobiera okulary i jest świetną lekarką.

Najbardziej fachowy i rzetelny lekarz, jakiego spotkałam. Wiedza i umiejętności idą u Pani Doktor w parze z życzliwym i przyjaznym traktowaniem pacjenta, któremu są objaśniane etapy leczenia i ich cel. Podejmuje się leczenia trudnych przypadków, uczciwie informując pacjenta o możliwości niepowodzenia. Wspaniały człowiek!

Super specjalista. Podejmuje sie bardzo ciekich przypadków. Polecam

Super specjalista. Podejmuje sie bardzo ciekich przypadków.
Polecam

Dzieki interwencji pani Hanny i pana Tomasza Mlynczaka mam zagojone oko po uderzeniu pilka. Mialem zabieg laseroterapii, poniewaz mialem przedarciowy otwor siatkowki. Po 2 tygodniach zwolnienia stwierdzono, ze siatkowka jest super przylozona. Bardzo goraco polecam pania Hanne.