dr n. med. Hanna Żwirska-Lembrych

Bardzo dobra lekarka. Delikatna, kompetentna, spokojna, uprzejma. Nigdy nie spotkałam lepszego ginekologa. Polecam gorąco.

POlecam w 100%, nigdy wcześniej nie spotkałam bardziej kompetentnego lekarza z takim powołaniem i podejściem do pacjenta. Bardzo dobry praktyk i wspaniały człowiek

wspaniała kobieta, wszytskie kobiety, które nigdy nie były u ginekologa powinny trafić właśnie na taką kobietę... ona łamie wszystkie stereotypy, które źle oceniają ginekologów. ja osobiscie czuje sie u niej, jak na wizycie u rodzinnego- tyle że płacę przy wyjściu:)

Czy Pani Hanna przyjmuje jedynie prywatnie?

Czy Pani Hanna przyjmuje jedynie prywatnie?

Miła i kompetentna. Właściwa osoba na własciwym miejscu. Bardzo polecam pania Doktor

Pani doktor bardzo mi pomogła pod kątem zdrowotnym jak i psychicznym po stracie dziecka pod koniec ciąży ( ciąże prowadził inny lekarz i była to moja pierwsza ciąża). Fachowe podejście do pacjenta, szczegółowe badania. Poświęca tyle czasu ile jest potrzebne pacjentowi, odpowiada na każde pytanie. Bardzo bym chciała znów się starać o dziecko, jak tylko już będę mogła to wydam wszystkie pieniądze, ale nie pozwolę by prowadził mnie inny lekarz niż Pani Doktor!!

Pani doktor operowla córkę , spotkałam ja na swojej drodze właśnie w momencie bardzo dla mnie trudnym i stresującym w szpitalu. Pani doktor przyjeła nas na oddział wszystko wyjaśniła była bardzo troskliwa pocieszała i zawsze mogłam sie do niej zwrocic z pytaniami nigdy nie odmowiła.To lekarz z powolania i bardzo dobry człowiek ktory rozumie innych. Prawdziwy fachowiec -polecam naprawde bo to ogromna wiedz i fachowosc.Dziękuję Pani Doktor w imieniu swoim i mojej córki.

To lekarz z powołania. Jako osoba chora na cukrzycę miałam wiele wątpliwości, czy uda mi się donosić ciążę i przede wszystkim bez powikłań urodzić zdrowe dziecko. Pani doktor mi w tym zdecydowanie pomogła. Wszystkie badania były konsultowane pod kątem choroby, kilka razy skierowała mnie do szpitala na szczegółowe badania. Zawsze mogłam liczyć na dobre słowo i otuchę:) Dziękuję Pani doktor - oby więcej było ludzi o takim sercu i zaangażowaniu w pracę. :)

Dla mnie pani doktor jest rewelacyjnym specjalistą. Poprowadziła moją ciążę, gdy inny lekarz zawiódł. Jest ciepłym człowiekiem i doskonałym fachowcem.

Cóż, piszę jako facet, ale opieram opinię na podstawie wizyt mojej żony, córki i synowej. Oprócz wiedzy i sztuki lekarskiej... wspaniały i ciepły człowiek - POLECAM!!!