Helena Czarska

2,4
2,9
2,9
2,1

Bardzo polecam! Pani Doktor wyleczyla mi 10 zębów, z żadnym nic się nie dzieje, cena przyzwoita, Pani bardzo sympatyczna, ma ogromne doświadczenie, widzi ząb i od razu wie co jest na rzeczy. Od kąd ją poznałam chodzę tylko do niej;)

Bardzo polecam!

poza uprzejmością nic pozytywnego. Nietrwalość i partactwo najwyższej miary. Uciekać jak dlugie nogi.

Dwa zęby zrobione. Obydwa do poprawy w innym gabinecie. Tzn jeden poprawiony i jest ok, z drugim męczę się już prawie rok W końcu muszę iść gdzieś go poprawić bo ciągle pobolewa choć "zaklejony". U pani doktor znieczulenie nie działało, już podobno nie można znieczulić lepiej. W innym gabinecie zadziałało po pierwszym wkłuciu (ten sam ząb). Moi znajomi (trzy osoby) zadowolone, ja bardzo nie. Nie polecam, bo choć tanio - to razem z poprawkami wychodzi drogo. Szkoda czasu, stresu i pieniędzy.

Mila Pani ale to co "zmontowała" w zębie mojej zony woła o pomste. Nie moge polecic w żadnym zakresie. Nietrwałość plomb porażająca.

porażająca.

Nie polecam Pani doktor. Jeden i ten sam ząb byl 4 razy robiony. Plomby wypadały jakby klejem roslinnym były przyklejane. Zmieniłam gabinet i stomatologa i wszystko jest znakomicie naprawione.

Nie polecam Pani doktor. Jeden i ten sam ząb byl 4 razy robiony.

Pani doktor leczy moje zeby od kiedy mam 8 lat, sympatyczna i kompetentna.

Pani doktor leczy moje zeby od kiedy mam 8 lat, sympatyczna i kompetentna.

dwa razy plombowała mi pani doktor zęby i dwa razy w przeciągu 6 tygodni wszystkie 4 plomby wypadły. Nie polecam bo wolę fachowo i profesjonalnie mieć wyleczone zęby chociaż za większą cenę.