lekarz Helena Łyczywek

3,3
3,4
2,5
2,7

Pani doktor jest bardzo miła, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Przy każdej wizycie przypomina sobie historię choroby, wymaga konsekwencji i regularności przy leczeniu - odczulaniu. Na każdego pacjenta przeznacza odpowiednią ilość czasu, jej kompetencje z pewnością potwierdza ilość pacjentów i czas oczekiwania na wizytę. Jeżeli ktoś idzie z negatywnym nastawieniem na wizytę, to tak samo zostanie potraktowany - negatywnie. Każdemu serdecznie polecam panią doktor.

Nie polecam. Sfrustrowana kobieta, które swoje niezadowolenie okazuje na wizytach. To nie jest lekarz z powołania tylko z przymusu.

Raczej nie miła, zimna. Po czekaniu w poczekalni, dostałam 5 recept i dowiedziałam się tylko tyle, że mam 1,7 mc synkowi zrobić badania alerg. za 250zł.

Pani doktor na pierwszej wizycie przeprowadziła szczegółowy wywiad, czas wizyty był odpowiedni. Była uprzejma, może przez to, że towarzyszył mi rodzic. Podczas ostatniej wizyty, na którą byłem zarejestrowany w godz. 13-14, przybyłem do poradni o 13.50, dodam, że musiałem dojechać komunikacją publiczną. Podszedłem do rejestracji aby potwierdzić moją rejestrację, Pani w rejestracji zdziwiła się, że jestem tak późno, rejestrację potwierdziła. Wchodząc do gabinetu, Pani doktor zdziwiła się, że przybyłem na wizytę o tej godzinie, była już ubrana do wyjścia. Spytałem się czy mnie jeszcze przyjmie, choć byłem zdziwiony, przecież byłem na czas. Zrobiła to z wielką łaską. Wytłumaczyłem, ze byłem zarejestrowany w tych godzinach. Powiedziała, że na pewno nie, przystałem na tym, przecież nie przyszedłem się tam kłucić. Musiałem także wysłuchać, że to szczyt bezczelności.
Wydaje mi się, że mogła źle przekazać informacje Pani podczas rejestracji, jednakże atak na moją osobę był bezpodstawny, dodam ,ze gabinet opuściłem jeszcze przed godziną 14.00

Po kilku latach leczenia u innych lekarzy i zmagania się z astmą wywołaną przez alergię, jako jedyna pani Łuczywek wyleczyła mnie z tego do końca.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz