lekarz Helena Łyczywek

3,2
3,3
2,4
2,5

Nie polecam. Sfrustrowana kobieta, które swoje niezadowolenie okazuje na wizytach. To nie jest lekarz z powołania tylko z przymusu.

Raczej nie miła, zimna. Po czekaniu w poczekalni, dostałam 5 recept i dowiedziałam się tylko tyle, że mam 1,7 mc synkowi zrobić badania alerg. za 250zł.

Pani doktor na pierwszej wizycie przeprowadziła szczegółowy wywiad, czas wizyty był odpowiedni. Była uprzejma, może przez to, że towarzyszył mi rodzic. Podczas ostatniej wizyty, na którą byłem zarejestrowany w godz. 13-14, przybyłem do poradni o 13.50, dodam, że musiałem dojechać komunikacją publiczną. Podszedłem do rejestracji aby potwierdzić moją rejestrację, Pani w rejestracji zdziwiła się, że jestem tak późno, rejestrację potwierdziła. Wchodząc do gabinetu, Pani doktor zdziwiła się, że przybyłem na wizytę o tej godzinie, była już ubrana do wyjścia. Spytałem się czy mnie jeszcze przyjmie, choć byłem zdziwiony, przecież byłem na czas. Zrobiła to z wielką łaską. Wytłumaczyłem, ze byłem zarejestrowany w tych godzinach. Powiedziała, że na pewno nie, przystałem na tym, przecież nie przyszedłem się tam kłucić. Musiałem także wysłuchać, że to szczyt bezczelności.
Wydaje mi się, że mogła źle przekazać informacje Pani podczas rejestracji, jednakże atak na moją osobę był bezpodstawny, dodam ,ze gabinet opuściłem jeszcze przed godziną 14.00

Po kilku latach leczenia u innych lekarzy i zmagania się z astmą wywołaną przez alergię, jako jedyna pani Łuczywek wyleczyła mnie z tego do końca.

Pani doktor jest na pewno lekarzem z dużą wiedzą, jednakże cechuje ją totalny brak empatii wobec rodziców, którzy borykają się z różnymi problemami związanymi z dolegliwościami swoich dzieci; na szczegółowe pytania rodziców odpowiada ironicznie; wizyta u niej to monolog, a nie rozmowa. Nie lubi pytań dotyczących ewentualnej diagnozy. Uważa, że rodzic nie ma nic do gadania podczas wizyty. Prowadzi na pierwszej wizycie tzw. wywiad rodzinny i bierze go pod uwagę w dalszym leczeniu, jednakże inne pytania dyskusyjne ze strony rodziców to już nietakt zadawać lekarzowi pytania. Zdecydowanie odradzam.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81

Jan Olijewski