lekarz Helena Woźniak-Rosół

Niestety Pani doktor nie słucha co rodzic mówi, dziecko bada pobieżne, szybko, nie odpowiada na zadawane pytania, szybko ucieka z gabinetu szczepień aby tylko nie zadać jej żadnego pytania.

Kiedyś Pani doktor podchodziła do dzieci z sercem. W ostatnim czasie przestała to robić, bada bardzo pobieżnie, lekceważy pytania i sugestie rodziców. Nie polecam

Na kolejnej wizycie szczepiennej dziecka, w wieku 9ciu mies zgłaszałam, że dziecko samodzielnie nie siada, nie próbuje nawet raczkować. Niestety Pani doktor nawet nie obejrzała dziecka na kozetce, cała wizyta trwała 2 min i ograniczyła się jedynie do osłuchania stetoskopem. Pani doktor stwierdziła tylko, że skoro dawaliśmy ręce i dziecko się podciagalo do siadu to teraz jeszcze mies lub 2 zanim siądzie samodzielnie. Czekałam jeszcze miesiąc, jednak nie było poprawy. Udałam się więc prywatnie do fizjoterapeuty, który od razu po wnikliwym badaniu stwierdził u dziecka asymetrię oraz wzmożone napięcie mięśniowe po jednej str ciała a obniżone po drugiej. Byliśmy również u innej pediatry, która natychmiast jak zobaczyła dziecko dała skierowanie na rehabilitacje w trybie pilnym. Także nie polecam wizyt na NFZ, może prywatnie to inaczej u pani dr wygląda

Już kilka lat leczę u pani doktor swoje dzieci ( ul. Piastów). Jest rzeczowa, kompetentna, ma dużą wiedzę, trafnie stawia diagnozy. Szuka innych rozwiązań, aby pomóc. Polecam.