lekarz Helena Zatońska

Lekarz rodzinny

Lecze u Pani doktor siebie i dzieci,Dzieci przez około 10 lat nie wzięły wiecej niż 3 razy antybiotyku i choruja zdecydowanie mniej niż mojej siostry , które u innych lekarzy biora antybiotyk nawet na gorączkęZona i ja nie zamienimy jej na innego lekarza. MM

Pani dr jest bardzo miła i ciepła, ale nie uważam żeby była kompetentna. Leczyłam się u niej jako dziecko i pamiętam że na ewidentnie silną chorobę zamiast antybiotyku polecała domowe sposoby - jakby domowe sposoby działały, to bym do niej nie przychodziła! Lekceważy objawy chorób, sama nie wychodzi z żadną inicjatywą.

Leczyłem się u pani doktor jako dziecko - do dziesiątego roku życia, kiedy to pomyliła zapalenie płuc, które miałem z... anginą pokarmową (!). Było to co prawda 10 lat temu, acz lekarz z tym problemu mieć nie powinien. I zamiast dostać inhalatory i leki na to, pani doktor kazała zachować dietę. Nie polecam!

I zamiast dostać inhalatory i leki na to, pani doktor kazała zachować dietę.
Nie polecam!

Brak zainteresowania chorym dzieckiem (12 m-cy), ignorancja!!! zdecydowanie odradzam, nie polecam

lekceważy pacjentów, prosiłem o skierowanie a ta nie chcąc mi go dać poleciła "sposoby domowe". pytając się kiedy przyjść gdy to nie pomoże odpowiedziała " za pół roku" dziękuje za taką służbę zdrowia.

Brak podejścia do pacjenta lekceważy pacjentów i się z nich nabija

Brak podejścia do pacjenta lekceważy pacjentów i się z nich nabija

najlepszy lekarz pod słońcem bardzo przejmuje się pacjentami jest po prostu wspaniała nawet moje dziecko ją uwielbia choć wcześniej bało się lekarzy

Najlepsza lekarka jaką znam w Lubaniu.Moje dzieci ,jak i ja chętnie korzystamy z porad Pani doktor,jest niesamowicie uprzejmą i ciepła osobą.

Dobry lekarz który nigdy mnie nie zawiódł

Dobry lekarz który nigdy mnie nie zawiódł