lekarz Henryk Augustyniak

Urolog

Wspaniały człowiek zawsze w biegu, otoczony pacjentami.POLECAM!!

Wspaniały człowiek zawsze w biegu, otoczony pacjentami.POLECAM!!

dał mi nowe życie.....miałam zdwojenie nerki z dodatkowym ujsciem moczowodu pozazwieraczowego......Rewelacyjny lekarz który nie traktuje ludzi z gory.Jedny ktory sie mna przeja ....i postanowil mnie wyleczyc..

BARDZO DOBRY LEKARZ URATOWAŁ MI ZYCIE PONIEWAŻ HOROWAŁEM NA RAKA PĘCHEŻA MOCZOWEGO PO JEGO NAMOWIE ZDECYDOWAŁEM SIĘ NA OPERACJE USUNIĘCIA PĘCHEŻA MOCZOWEGO I DZISIAJ DZIĘKUJE MU ŻE ZYJE I CIESZE SIĘ FANTASTYCZNYM ZDROWIEM A JESTEM JUSZ TERZ PO KILKU OPERACJACH JAK USUNIECIA NERKI CZY BAJPASÓW I JEST WSZYSTKO OK POLECAM PANA DOKTORA SUPER FACET Z POCZUCIEM CHUMOU POZDRAWIAM KRZYSZTOF S.