Naprawdę super lekarz, bardzo mi pomógł , dzieki niemu wszystko skonczyl o sie dobrze z moja ciążą, dr Dyś wporę zareagował - widać ze ma spore dośdwiadczenie, bardzo madry ginekolog

Do doktora trafiłam w 31tc z wcześniej zdiagnozowanym zagrożeniem porodem przedwczesnym. Pan dr odpowiadał rzeczowo na wszystkie moje pytania i już na pierwszej wizycie otrzymałam prywtany nr telefonu pod ktory mogłam zawsze dzwonic. Zwraca uwagę na potencjalne zagrożenie, poleca a nie zmusza do wykonania badań. Kompetentny i uprzejmy, odpowiada na wszystkie, niektóre głupie pytania. Podczas ciąży, w trakcie porodu i po porodzie (podczas pobytu na oddziale położniczym) czułam, że jestem w dobrych rękach. Bardzo jestem wdzieczna za pomoc. ... Świetny lekarz iczlowiek :)

Bardzo dobry ginekolog , prowadził moja ciąże - z sukcesem - zdrowa córa . Wcześniej byłam u niego na pierwszej wizycie - wizyta bez stresowa. Bardzo mądry lekarz

bardzo dobry lekarz , ponad 1,5 roku staralismy sie o dziecko bez efektu a po 3 wizytach jestem w ciązy - a bałam sie ze juz sie nie uda - wspanialy lekarz

kiedys do niego chodzilam i nie polecam, wyniki badan oddawal dopiero ok 3 wizyty po badaniu chociaz sie upominalam, zdenerwowal mnie na wizycie i w koncu zmienilam lekarza i teraz jestem zadowolona

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Biłgoraj"?

Justyna Kowal

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy i USG