Henryk Koziara

Neurochirurg

Bardzo, ale to, bardzo dobry specjalista. Spokojny i życzliwy. Ogromnie zapracowany - przynajmmiej takie odniosłem wrażenie. Kilka lat temu operował mojej teściowej tętniaka - operacja bez problemu, teraz coroczne wizyty kontrolne. Polecam wszystkim doktora Koziarę.

Polecam wszystkim doktora Koziarę.

Dr zapracowany uczynny kochający swoją pracę i życzliwy dla pacjenta. Można ze spokojem oddać się w jego ręce.

jestem 2 tygodnie po operacji czuje się dobrze i chodzę na własnych nogach. Groził mi paraliż cztero kończynowy .Wystarczyła jedna wizyta u doktora podjął się operacji ,wziął mnie pod swoją opiekę po operacji przychodził sprawdzał mój stan . Przecudowny ,ciepły nadzwyczaj spokojny człowiek ,wyśmienity specjalista lekarz z powołania wielki szacunek doktorze życzę nam pacjentom tylko takich lekarzy.

Lekarz, pod którego opieką chciałby się znaleźć każdy z nas komu przyszło zmagać się z ciężką chorobą. Świetny specjalista , wspaniały człowiek, który szanuje swoich pacjentów. Mimo braku czasu zawsze znajdzie chwilę, aby porozmawiać z pacjentem i wytłumaczyć mu przebieg ewentualnej operacji lub dalszego leczenia. Życzę każdemu spotkania z takim lekarzem.

Wspanialy lekarz, zlote rece! Uratowal moja tesciowa przed smiercia. Niesamowicie poswiecony pacjentom i pracy. Jest konkretny,profesjonalny, wspanialy kontakt z rodzina pacjenta. Polecam w 100%.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Warszawa"?

Wojskowy Instytut Medyczny
Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3
Lekmed
Świetlików 3
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Centrum Rehabilitacji SORNO
Grodzisk Mazowiecki